13 najlepszych nowych piosenek hip-hopowych z tego tygodnia

Tydzień po tygodniu pojawia się mnóstwo zupełnie nowych piosenek rapowych, niezależnie od pory roku. Bycie świadomym tego, co jest aktualne, a także co jest na topie, może być naprawdę trudne, więc XXL postanowiło Ci to znacznie ułatwić. Zamiast porządkować prawie wszystko, co ukazało się w tym tygodniu, zawęziliśmy to do najlepszych w tym tygodniu, oszczędzając mnóstwo czasu.

Spodziewaj się, że zobaczysz selekcje uznanych gwiazd, kolejną falę nowych talentów, wschodzących i wszystkich innych pomiędzy. Jeśli Twoja piosenka jest wystarczająco rozpalona, ​​aby pokonać konkurencję, zajmie jedno z cotygodniowych spotów. Możesz nam zaufać w tej sprawie; podążaj za nami, a nigdy więcej nie będziesz się śmiać z przewodu pomocniczego. Twoi znajomi w końcu zaufają Ci dzięki listom odtwarzania; będzie wspaniale. Oprócz tego możesz sprawdzać co tydzień najnowsze i najlepsze utwory. Zawsze będziesz mieć gdzie się zwrócić w każdym tygodniu, mając pewność, że znajdziesz kilka piosenek, które będziesz wykopywać.

Warto przeczytać!  Wynalazca komputera kwantowego mówi, że superinteligentni kosmici przybywają na Ziemię!

Ciesz się listą z tego tygodnia, zawierającą nowe utwory Roddy’ego Riccha („Heavier”), Rod Wave („Love Overdose”), Kaash Paige („Self Esteem”) i nie tylko. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

„Pogoń za pieniędzmi”

Cometazyna

„W połowie prawej”

Westside Boogie z udziałem Alexa Isleya i Rapsody

„Gang’No”

Ab-Soul z udziałem Fre$ha

“Wydaj to”

Babyface Ray z udziałem Niji i Blasta

„Strzały!”

Jeleel! z udziałem Denzela Curry’ego