1k Yonny bierze muzykę jako nadchodzący artysta

#image_title

Keondre Patterson lepiej znany jako 1k Yonny jest wschodzącym artystą wychowanym w Jacksonville na Florydzie i stałym członkiem grupy muzycznej OTM (One Track Mind). Jego styl i głos są zarówno urzekające, jak i wyjątkowe, może pochodzić z Jacksonville, ale jego brzmienie nie jest typowe. Wnosząc wkład w muzykę dzięki indywidualności, wszechstronności i zabawie, pokazuje swoją osobowość i sposób myślenia poprzez muzykę. Zmotywowany przez swój zespół do zostania artystą, wyraża swoje uczucia w każdej piosence i zapewnia, że ​​zadowoli publiczność.

Porzucenie swojego pierwszego projektu było wielką walką, ponieważ nie brzmiał jak inni artyści i nie wiedział, jak poczuje się jego publiczność. To był jego pierwszy raz, kiedy pokazał światu, co myśli i jakim jest człowiekiem, a to może być dużym atakiem lęku dla każdego. Wiedział, że potrafi rapować, ale nigdy nie wiedział, co się z tym wiąże. Podobnie jak inni artyści, wypuściłby piosenkę o jakości billboardowej, która uzyskałaby maksymalnie kilkaset wyświetleń, co sprawiło mu trudność, ale teraz skupia się i idzie dalej, ponieważ wszystko wymaga czasu. Mając to na uwadze, 1k Yonny wyda wkrótce 4 utwory, w stylu Detroit. Planuje odłożyć na bok swoje wyzwania i przenieść to na wyższy poziom.

Warto przeczytać!  Michael B. Jordan mówi, że wytwórnia Dreamville J. Cole'a jest producentem wykonawczym ścieżki dźwiękowej do filmu „Creed III”.

1k Yonny postrzega muzykę jako swoje główne zajęcie w ciągu najbliższego roku. Widzi siebie, jak tworzy piosenki z niektórymi artystami, których teraz słucha, i tworzy przyjemną muzykę dla szerszej publiczności. Yonny zaczął tworzyć muzykę, ponieważ zawsze chciał używać swojego głosu do wywierania wpływu, ale teraz jego marzeniem jest tworzenie muzyki ze swoimi ulubionymi artystami.

Śledź jego Instagram tutaj

Źródło