22 najlepszych albumów 2022 roku z północno-zachodniego Pacyfiku | Wybory Taylora Harta

#image_title

Po kilku latach pandemii, kiedy muzycy po prostu próbowali przetrwać, miło było mieć cały rok, który był żywy i pełen nowych wydawnictw. Jedną z rzeczy, które zauważyłem, wychodząc z COVID, jest to, że wiele osób powróciło do cieszenia się rzeczami, którymi się cieszyli, zanim presja społeczna wyssała z nich radość. Wielu artystów, z którymi rozmawiałem, mówiło, że wrócili do swoich muzycznych korzeni. Byli w stanie wykorzystać poczucie własnej wartości z dzieciństwa i stworzyć rzeczy, które wydawały się bardziej naturalne i bardziej odzwierciedlały ich samych.

Na początku, kiedy zacząłem tworzyć tę listę najlepszych albumów Pacific Northwest w 2022 roku, byłem zaniepokojony, ponieważ nie mogłem sobie przypomnieć wielu albumów z tego roku z głowy. Kiedy zacząłem zagłębiać się w ten proces, poczułem się przytłoczony. Wiele z tych albumów wyrzuciłem z głowy, ponieważ zostały wydane na początku roku. Nie wiem jak wy, ale dla mnie rok 2022 wydawał się wiecznością. Jednak jednocześnie ten rok minął tak szybko, że moje pojęcie czasu przesadziło i osiadło głęboko na dnie Puget Sound, by nigdy więcej nie zostać odnalezione. Tak więc, niektóre z tych albumów szczerze czuję, jakby były w mojej bibliotece od LAT.

Powiedziawszy to, spędziłem dużo czasu z tymi albumami w ciągu ostatniego roku. Nawet niektóre z nowszych wydań zyskały wiele odtworzeń od czasu ich wypuszczenia. Jak zwykle nie mogłem nawet zacząć ich klasyfikować, ponieważ wszystkie wyróżniają się na swój sposób. Przetestowałem wszystkie te albumy razem i lista odtwarzania jest OGIEŃ. Bez zbędnych ceregieli, oto 22 moje ulubione albumy z 2022 roku z całego północno-zachodniego Pacyfiku.

22 najlepszych albumów 2022 roku z północno-zachodniego Pacyfiku

Wybrane przez redaktora Respect My Region, Taylora Harta, i nie są w określonej kolejności.

LIVt, różowy i pomarańczowy

LIV jest siłą, z którą trzeba się liczyć. Nie tylko ma piękny głos i mocną grę piórkową, ale ma też wyjątkową wizję artystyczną, którą jest zdecydowana podzielić się ze światem. W ciągu ostatniego roku spędziłem dużo czasu stojąc w tłumie podczas występów LIV. Ostatnio oglądała jej nagłówek w popularnym serialu wideo, który zdobył nagrodę Emmy Sesje na miejscu.

Zwykle każdy album ma dla mnie kilka wyróżniających się utworów, ale szczerze mówiąc, każdy z tych utworów jest wyjątkowy na swoich prawach. LIV porusza się wśród optymistycznych tanecznych piosenek, takich jak zaraźliwy „Sweat”, zmysłowych nuconych R&B, takich jak romantyczny „Rotation”, i wypluwa pewne pewne rymowanki prosto z piersi, jak w „Różowa poślizg”. Społeczność głośno i wyraźnie dała do zrozumienia, że ​​razem z nią rządzimy, nazywając ją trzecim albumem roku według Ankieta krytyków Seattle Times. Poza muzyką LIV jest zapalonym filmowcem. Współpracuje z kamerzystami, pomagając reżyserować własne filmy muzycznea także pracować z CIĄĆ w ich wirusowych filmach.

BlkSknn, jesteśmy księżycem

Najlepsze albumy PNW 2022: BlkSknn, jesteśmy księżycem

Na albumie BlkSknn nie ma banalnego kawałka „We are the moon”, ani jednego. EP-kę odtwarza się szybko, ale pozostaje w uszach długo po jej zakończeniu. tonalnie, BlkSknn ma głos jak obciążony koc; jest ciepło i przytulnie, ale można powiedzieć, że za przekazem, który jest pocieszający i kojący przez cały album, kryje się solidny cel.

Przedstawieni artyści pasują do tego klimatu i dodają do miksu swój własny smak – moim osobistym faworytem jest piosenka “Brzoskwiniowe Faygo” z charyzmatycznym Charliego Casha. Ogólnie mam ochotę BlkSknn wyrzucił tego z parku. Czas trwania albumu to idealna długość, aby złożyć oświadczenie bez zaciemniania przekazu; w tym przypadku przesłanie brzmi: „jesteśmy księżycem, kontrolujemy falę”.

Noah Coinflip, Bóg jest miłością

Najlepsze albumy PNW roku 2022: Noah Coinflip, God is Love

W zeszłym roku miałem album Noah Coinflip Szczyty w moim Lista albumów roku 2021 ponieważ było to zdumiewające dzieło. Nie inaczej jest z jego najnowszym albumem God is Love. W mózgu Noah jest coś, czego nie da się opisać, ale pozwala mu to tworzyć najbardziej prowokującą do duszy muzykę. Czy wspomniałem, że całe oprzyrządowanie i produkcja na tym albumie została wykonana wyłącznie przez Noah?

W całym GIL bada transformującą moc, jaką współczucie i społeczność mogą mieć na kogoś. Noah wykorzystuje otaczającą nas większą energię i wykorzystuje tę dźwiękową moc, aby wywołać głębokie emocjonalne połączenie poprzez swoje instrumenty. Nawet jeśli nie jesteś religijny ani nie wierzysz w jakąkolwiek siłę wyższą, słuchanie tego albumu może być doświadczeniem zmieniającym życie.

Blake Anthony & Soufend Music, The Neon Rose

Najlepsze albumy roku 2022: Blake Anthony, The Neon Rose

Nie ma chwili, w której Blake Anthony nie znajduje się na mojej liście odtwarzania. Odkąd go poznałem, jestem jego fanem. Każdego roku, kiedy byłem krytykiem muzycznym w Respect My Region, Blake’a Anthony’ego znalazł się na mojej liście na koniec roku (nawet gdy był jeszcze Scribemecca– iykyk). Jedną z moich ulubionych rzeczy w Blake’u i jego muzyce jest to, jak bezpardonowo jest sobą. Cała jego muzyka prowadząca do tego momentu to rymowanie o prawdziwych doświadczeniach i dostarczanie tych taktów poprzez swoje najsurowsze emocje.

Jego najnowszy album, The Neon Rose, również daje mi prawdziwego Blake’a, ale w zupełnie innym świetle. Podczas gdy poprzednie projekty wydawały się bardziej ugruntowane i namacalne, ten album jest ulotny i nienamacalny. czuję się jakby Muzyka Soufend poprowadził Blake’a Anthony’ego jak szaman przez podróż ayahuaską, aby przedstawić awangardową wersję samego siebie, alter ego żyjące w stanie snu na jawie. Jest w równym stopniu chwytliwy i melodyjny, humorystyczny, a przede wszystkim gładki jazzowy rapity-rap-rap.

HeZza FeZza, Mgławica Nomadyczna

Najlepsze Albumy Roku 2022: HeZza FeZza, Nomadic Nebula

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś HeZza FeZza osobiście promieniuje tą zaraźliwą energią, która jest pełna autentycznego uznania dla życia. HeZza ma kosmiczną, niemal eteryczną jakość, co znajduje odzwierciedlenie w jej wokalu na całym albumie. Chcesz porozmawiać o zasięgu? Odsuń się od Mariah Carey, HeZza uderza w te gwizdki i sprawia, że ​​​​brzmi to łatwo. Nie tylko jest biegła technicznie, ale każdy utwór jest całkowicie przesiąknięty emocjami, które wylewa z najgłębszych części swojej duszy.

Te cechy przyciągają równie utalentowane osoby, a Nomadic Nebula może pochwalić się niesamowitą listą talentów z Northwest, w tym Erika Blooda w produkcji, 10.4 ROG na klawiszach, Marquetty Miller z dodatkowym wokalem, Alexa Westcoata na perkusji i Mary Riles na wiolonczeli. Adam Straney zmasterował album do wydania na winylu i za każdym razem, gdy kręcę płytą Nomadic Nebula, przechodzą mnie dreszcze na całym ciele. HeZza FeZza to bez wątpienia potężny wokalista i inspirujący artysta. Nomadic Nebula to pozycja obowiązkowa w Twojej bibliotece audio.

Warto przeczytać!  „Heroes & Villains” Metro Boomin zajmuje trzecie miejsce na liście Billboardu

Rell Be Free, Siać Co? (Faza 3)

Najlepsze albumy PNW 2022: Rell Be Free, Sow What?  (Faza 3)

Kiedy Bądź wolny wydał swój album Sow What? (Faza 3), słuchałem tego i przy każdej piosence myślałem: „Och, na pewno muszę to dodać do moja lista odtwarzania”. To jeden z tych albumów, na których każda piosenka w jakiś sposób powodowała u mnie reakcję. Zarówno produkcja, jak i liryczne dostawy trzymają cię w napięciu od początku do końca. Jedną z rzeczy, które kocham w Rellu, jest to, że zawsze każe mi zgadywać z tak wieloma różnymi dźwiękami i przepływami. Poza tym Rell uwielbia współpracować ze swoim zespołem, a na tym albumie występują oni przez cały czas trwania projektu.

W 2021 roku nazwałem projekt Rell Be Free, Zasiać Co? (Faza 2) jako jeden z moich 20 najlepszych albumów roku. Myślę więc, że nie jest niespodzianką, że jego kolejny album ponownie znalazł się na mojej liście na koniec roku. Zasiać Co? (Faza 3) jest dla mnie idealna od początku do końca. W projekcie nie ma żadnych przeskoków i jest w nim takie podejście, które podnosi mnie na duchu, gdy go słyszę. Rell jedzie na każdym takcie, przeplatając się między byciem poważnym a wkładaniem dużej mocy w swoje słowa, by być całkowicie beztroskim i żartobliwym. Cała ta energia przekłada się również na jego występy na żywo, tworząc niesamowite show, które BARDZO polecam sprawdzić.

Scarlet Parke, Dreamgirl

Najlepsze albumy PNW 2022: Scarlet Parke, "dziewczyna marzeń"

W 2021 udało mi się przeprowadzić wywiad Scarlet Parke w czasie pandemii dla Muzyka Seattle World Tour z przesłaniem kampania. W tej dyskusji rozmawiała ze mną o tym, jak ograniczenia zmusiły ją do rozwoju jako artystki i rozpoczęcia produkcji dla siebie, ponieważ nie mogła wtedy łatwo współpracować z innymi. Odkąd nauczyła się produkować, Scarlet naprawdę odnalazła się jako artystka i stała się swoją własną Dreamgirl.

Album Scarlet z 2022 roku, Dreamgirl, był jej pierwszym podejściem do produkcji dla siebie, a utwór otwierający „Milk & Honey” był oryginalną produkcją. Producent wykonawczy, P. Krzyże pomogła udoskonalić jej brzmienie i dała Scarlet podstawę do prawdziwego rozkwitu w całym projekcie.

Pozornie oczyszczający proces, piosenki opowiadają o jej przejściu od życia w poważnym związku sprzed covidu do nauki samodzielnego rozwoju. To wzmacniający album dla niezależnych ludzi, którzy od czasu do czasu potrzebują przypomnienia, że ​​​​jesteś absolutnie wystarczający i nie musisz się zadowalać z jakiegokolwiek powodu.

Anthony Danza, nowy Jack Danza

Antoniego Danzy wydał w tym roku dwa znaczące albumy, Nowy Jack Danzaa także kolejny absolutnie BANGUJĄCY album z Wszystkiego najlepszego YT, zatytułowany All Hail Danza. Walczyłem ze sobą, który album zaznaczyć na tej liście – ups, czy ja właśnie wspomniałem i zaznaczyłem oba? Oba projekty są niesamowite same w sobie. Ostatecznie musiałem wybrać New Jack Danza, ponieważ dosłownie spędził cały rok na mojej liście odtwarzania. Połączenie chwytliwych taktów i dynamitowych haczyków, zmieszane z groovy, tanecznym bitem inspirowanym brzmieniem New Jack Swing, po prostu trafiło w moją duszę.

Anthony Danza rok po roku udowadniał, projekt po projekcie, że jest konsekwentnym artystą, który jest zdeterminowany, by wytyczyć własną ścieżkę z własnym, niepowtarzalnym brzmieniem – i nie wygląda na to, żeby miał zwolnić w najbliższym czasie.

UMI, Las w mieście

UMI jest artystą, który wdarł się w moje bębenki dzięki algorytmowi Spotify. Dziwię się, że nie pojawiła się na moim radarze jako Seattlite, ale biorąc pod uwagę, że od jakiegoś czasu mieszka w Los Angeles, daję sobie prawo do wątpliwości. Jednak teraz, gdy ją znam, jestem po uszy zakochany w jej neo-soulowej muzyce R&B. Jej debiutancki album, Forest in the City, od czasu premiery nieustannie gości na mojej playliście. Nie tylko ja tak uważam, wiele utworów UMI można znaleźć na różnych redakcyjnych listach odtwarzania na Spotify.

W tym roku wyruszyła w trasę koncertową, aby promować swój album, ale zamiast typowego pokazu i oglądania występu artystki, UMI zamieniło koncert w doświadczenie duchowe, które obejmowało jogę i medytację. Jeśli chcemy porozmawiać o artyście, który uchwycił ducha tu i teraz, naprawdę wierzę, że UMI jest jednym z tych artystów, którzy w tej chwili trzymają go z dala od brzmienia muzyki.

AJ Suede, olej na płótnie

Najlepsze Albumy PNW 2022: AJ Suede, "olej na płótnie"

TAKŻE Zamsz to rodzaj artysty, w którym po zanurzeniu palców u nóg w ich wszechświecie, bardzo szybko się zanurzasz. Nabrał wystarczającego rozpędu, aby móc wydawać projekty niemal sezonowo. W tym roku wydał cztery różne albumy, które są naprawdę wspaniałymi dziełami sztuki. Jednak jeden album wybił się dla mnie ponad resztę – Oil on Canvas. Nie tylko ja tak myślałem; the Ankieta krytyków z 2022 r. Dla Seattle Times jednogłośnie stwierdził, że olej na płótnie był jego dziełem szefa kuchni roku, co dało mu drugie miejsce na liście Top 20 albumów ze stanu Waszyngton.

Wydany w sierpniu Oil on Canvas był jego trzecim projektem w tym roku, ale pierwszym z dwóch samodzielnie wyprodukowanych albumów. Myślę, że częściowo dlatego wybrałem ten album zamiast innych, ponieważ jestem frajerem wszechstronnych artystów, którzy produkują dla siebie; istnieje takie połączenie i poziom spójności między bitem a tekstem, z którym trudno konkurować, rozumiesz, co mam na myśli? Warto przesłuchać wszystkie cztery jego albumy, ale jeśli już, zanurz się w uniwersum Suede, słuchając „Growing Diamonds”, „Marathon Mile” i „Praying For Rain” z Oil on Canvas. Obiecuję, że te trzy utwory sprawią, że zapragniesz zanurzyć się w głębię dyskografii AJ Suede.

Jaywop, Corduroy

Top 22 albumów PNW 2022: Jaywop, "Spodnie sztruksowe"

Jayop ma prosty seksowny ton głosu. Połącz to z płynnym dostarczaniem dowcipnych tekstów, a dla mnie jest to artysta godny omdlenia. Jego album Corduroy jest na mojej playliście od premiery w marcu. Piosenki takie jak „B Roll” i „Candlewax and Cadillacs” (z udziałem Chrisa Patricka) są słodkie i zmysłowe, podczas gdy utwory takie jak „Rounds” i „Red Water” (z udziałem Micka Jenkinsa i Donte Thomasa) mają więcej lirycznego uderzenia.

Warto przeczytać!  Raper Eternity tworzy markę odzieżową wokół tytułów swoich piosenek [Interview]

Jako część Rozrywka pierwszego dnia, Jaywop poczynił ogromne postępy w swojej karierze w tym roku. Nie tylko wydał Corduroy, ale także kolejny świetnie przyjęty przez krytyków album pt. Zszyj, jak się wydaje– nieco poważniejszy i bardziej refleksyjny niż figlarny Corduroy. To jasne, że Jaywop dopiero zaczyna robić fale w puli przemysłu muzycznego i nie potrwa długo, zanim stanie się głównym graczem w grze rapowej.

Claudine Magbag, Powodzenia następnym razem

Najlepsze albumy 2022: Claudine Magbag, "Więcej szczęścia następnym razem"

Uwielbiam patrzeć, jak artyści dorastają. Miałem przyjemność oglądać Klaudyna Magbag rosną i rozwijają się przez lata i czuję, że jestem świadkiem punktu w jej podróży, w którym pewność siebie zaczyna zapadać i znajduje to odzwierciedlenie w brzmieniu jej nowej EP-ki Better Luck Next Time. Ton głosu Claudine jest ciepły i kojący, ale jej słowa są lekkie i przewiewne. Te cechy łączą się z emocjonalnymi tekstami, aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe.

Better Luck Next Time brzmi jak uścisk od najlepszego przyjaciela, kiedy potrzebujesz mnie odebrać. Jej marzycielskie popowe wibracje w sypialni tworzą atmosferę, która pozwala słuchaczowi poczuć się bezbronnym i naprawdę odnosić się do złamanego serca i egzystencjalnego zamieszania, o którym śpiewa Claudine. Jej pisanie piosenek sprawia, że ​​te emocje są jeszcze głębsze, z tekstami takimi jak „Nienawidzę mojego własnego salonu po tym wszystkim, przez co mnie przeszedłeś” w utworze „Right Now”. Utwór tytułowy kończy album optymistyczną nutą inspirującą mieszanką akustycznych melodii i bębnów, które wzmacniają temat uczenia się na podstawie przeszłości i nadziei na najlepsze w przyszłości.

Milc & Andy Savoie, wiatrówka

Najlepsze albumy roku 2022: Milc i Andy Savoie, "Wiatrówka"

W lutym pojechałem do Cynober świętować Grega Cyphera urodziny i sprawdź niesamowicie ułożony skład artystów. Kiedy wszedłem, przedstawienie właśnie się zaczynało i był pierwszy akt mleko. Nie miałem pojęcia, kim był, ale mój człowiek wyszedł i zniszczył tę scenę. Teraz pytam wszystkich: „Hej, ale słyszeliście Milca?” Można śmiało powiedzieć, że mam obsesję.

W marcu wydał swój album Windbreaker, który powstał we współpracy z producentem z Seattle Andy Savoie. Ta dwójka stworzyła magię – też nie jest to mało powiedziane. Od letniego „Coastin’” z udziałem Blu i C’est La po mocny „Stackhouse”, zarówno Andy, jak i Milc dali nam pole do popisu w tym projekcie. Nawet zwolnili Wiatrówka XL co dodało pięć kolejnych utworów i nadal nie ma ani jednego utworu do pominięcia na albumie. Od początku pandemii, mleko zrobił ogromne postępy, aby znaleźć się tam, gdzie jest. Mam przeczucie, że w 2023 roku zobaczymy, jak przestanie biegać i zacznie szybować w kierunku list przebojów.

Grynch, urodzony w ’86

Gryncz, "Urodzony w '86"

Grynch ma tytuł panującego króla Ballarda, a jego album Born in ’86 całkowicie oddaje ten klimat. Jeśli kiedykolwiek spacerowałeś wzdłuż Burke-Gilman by the Locks i wąchałeś słone powietrze, prawdopodobnie wiesz, jak brzmi ten album. Jeśli kiedykolwiek oglądałeś zachód słońca w Złotych Ogrodach, wiesz, jak brzmi ten album. Teraz, jeśli pamiętasz słodki zapach zwietrzałego piwa i whisky w Goofy’s, to wiesz dokładnie, jak brzmi ten album.

Myślę, że utwór „That Ol’ MC Shit”, w którym występuje Projekt Boom Bap i Witamina D, dobrze podsumowuje album. Ma wpadający w ucho haczyk, zajebisty bit (prod chory umysł) i klasyczne schematy rymów boom bap. Inne legendy Seattle, takie jak Sir Mix-A-Lot, Blake’a Lewisaoraz Prometeusz Brown wszystkie znalazły się na płycie m.in. Ponadto utwór „Didn’t Mind” to nowy element każdej letniej playlisty w Seattle. Od początku do końca Grynch zabiera cię w podróż przez swoje życie, zastanawiając się nad różnymi rozdziałami, które sprowadziły go tutaj od 1986 do 2022 roku.

Witamina D i libretto, Rusty Bladez

Najlepsze Albumy 2022: Libretto i Witamina D, "Rusty Bladez"

W pewnym momencie, nie tak dawno temu, Libretto był znany jako jeden z najgorętszych raperów w Portland. Po złożeniu oferty w więzieniu, od tego czasu sytuacja się zmieniła, a tytuł się zmienił. Jednak Libretto powraca z nowym albumem, aby pokazać, że mimo upływu czasu jego liryczna finezja nie zachwiała. Często słyszymy, jak raperzy opowiadają o swoim poprzednim stylu życia i wydarzeniach, które doprowadziły ich na tę ścieżkę, ale niezbyt często słyszymy, jak producent łączy tę energię, aby stworzyć kinowe brzmienie. Witamina D talenty przebijają się przez Rusty’ego Bladeza, dając Libretto dopracowaną scenę i jasne światło reflektorów, aby podnieść jego teksty. Artyści tacy jak nieżyjący już Gift of Gab, Keisha Plum z GRISELDA, Planet Asia, a nawet Roc Marciano użyczają swoich głosów Rusty Bladez i dodają mu trochę dodatkowej mocy do najlepszych albumów 2022 roku.

Brandon Lee Cierley, Koleżeństwo

Brandon Lee Cierley, "Koleżeństwo"

pierwszy znalazłem Brandona Lee Cierleya kiedy pojawił się na albumie Peaks autorstwa Noah Coinflip. Jego praca na saksofonie zwróciła moją uwagę i skłoniła mnie do poszukiwania jego własnej twórczości. Jego album, Camaraderie, jest jednym z bardziej klasycznych zespołów jazzowych na mojej liście. Naprawdę prosta, mistrzowska instrumentacja, z lekką dumą nadchodzącej generacji. Najbardziej podoba mi się to, jak znajomy wydaje się album, a jednocześnie pozostawia cię na skraju siedzenia, zastanawiając się, gdzie nuty pójdą dalej.

Chociaż jego umiejętności techniczne są już wyjątkowe, czuję, że ma o wiele więcej do odkrycia dzięki swojemu osobistemu brzmieniu. Jestem podekscytowany widząc, jak dorasta i rozwija to „je ne sais quoi” dzięki swojej muzyce, która mówi, że to joint BrandonLee Cierley.

Bocha & Donte Thomas, Przesmyk lasu

Bocha i Donte Thomas, "Szyja lasu"

Jeszcze raz oraz Donte Thomas to zespół marzeń z Portland w stanie Oregon. Ich indywidualne talenty zarówno błyszczą osobno na tegorocznym albumie Neck of the Woods, jak i łączą się, tworząc wyjątkowe wrażenia słuchowe. Wcześniej ich album Pąki wylądował na mojej liście na koniec roku w 2021 roku. Jeśli mój czytelnik czegoś się nauczył, to najlepiej smakuje po spożyciu. Chociaż ten album nie jest skoncentrowany na marihuanie, tak jak ich poprzedni album, nadal wydaje się być tak samo wypalony. Jednak wydaje mi się, że zarówno Bocha, jak i Donte eksplorowali więcej aspektów swojego wokalu na tym albumie, dając nam więcej melodii, aby zrównoważyć ciężkie takty. Niektóre z moich ulubionych utworów to przewiewny otwieracz „Flower Power”, piękny „Stories” i wymagający „PYHU”.

Warto przeczytać!  Ari Lennox, Tank, Lucky Daye i Muni Long przyłapani na „Doo-Wop The Tour” w Las Vegas

Wysoka miazga, pogoń za końcem

Najlepsze albumy z północno-zachodniego Pacyfiku 2022: High Pulp, "Pogoń za celami"

Wysoka miazga jest pełen faktury i dramatyzmu, który napędza podróż przez instrumentację. To, co odróżnia je od innych zespołów jazzowych z tej listy, to ich kosmiczny wpływ. Są znani z tworzenia galaktycznych pejzaży dźwiękowych z rozproszonymi wzorami perkusji, które są naprawdę nie z tego świata. Wcześniej w tym roku High Pulp pojawił się na kompilacji winylowej Rain City Relief z ich elektrycznym utworem, „Nikoła”.

Od tego czasu wydali album Pursuit of Ends, który stał się teraz jedną z moich ulubionych ścieżek dźwiękowych do gry w Mario Party. Wraz z otwierającym „Ceremony”, „Window to a Shimmering World” i tajnym składnikiem „Chemical X”, album High Pulp Pursuit of Ends jest satysfakcjonujący przez cały czas.

I Mambo, sesje hybrydowe

I Mambo, "Sesja hybrydowa"

I Mambo miał większą obecność na scenie niż Steve Harvey. Widziałem go wiele razy na żywo i myślę, że jego najnowszy album Hybrid Session oddaje ten klimat na płycie. Jak sugeruje tytuł, aby uzyskać optymalną przyjemność ze słuchania, powinieneś zwinąć swój ulubiony szczep hybrydowy i zapalić, aby zrelaksować umysł i dojść do siebie. Wyróżniające się utwory, takie jak „Right Now”, które płynnie prowadzą do „Elevated”. D. Mikeyi „Hot Commodity” często tkwią mi w głowie przez wiele dni.

Wielokrotnie rozmawiałem z Mambo w moim podcaście, Tępa rozmowa z Taylorem Hartemi dał mi mnóstwo wglądu w jego kreatywny sposób myślenia, sposób myślenia jego wykonawców, a nawet przeprowadziliśmy burzę mózgów nad kilkoma zabójczymi pomysłami, które chcemy przedstawić niektórym inwestorom.

Delvon Lamarr Organ Trio, Zimny ​​jak Weiss

Najlepsze albumy 2022: Delvon Lamarr Organ Trio, "Zimny ​​jak Weiss"

Nie jestem religijna w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale Trio organowe Delvona Lamarra jest dla mnie ewangelią. DLO3 jest prowadzony przez organistę Delvona Lamarra i gitarzystę Jimmy’ego Jamesa, a różni perkusiści przychodzą i odchodzą. Ich poprawiająca samopoczucie muzyka to podstawa w każdej bibliotece audio. Na początku roku wydali album Cold as Weiss z perkusistą Danem Weissem, który od tego czasu opuścił grupę. Chociaż na tym albumie nie ma wokali, sposób, w jaki ich instrumenty przemawiają do siebie, jest hipnotyzujący.

Poszedłem zobaczyć ich występ o godz Aleja Jazzowa po zjedzeniu trochę grzybów i szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żebym od tamtej pory zeszła na dół. Tej nocy wydarzyło się coś magicznego i dzięki temu ten album na zawsze będzie miał szczególne miejsce w moim sercu. Nawiasem mówiąc, wrócą w marcu, na wypadek gdyby ktoś z was chciał iść ze mną i przeżyć transcendentalne przeżycie oglądając ich występ na żywo.

Khingz, Przez świat

Kingz, "Na całym świecie"

byłem fanem Kingz od wczesnych czasów kreolskich abisyńskich z Gabriela Theodrosa. Zawsze powstrzymywał go swoim oryginalnym i szczerym punktem widzenia. Khingz zastanawia się nad otaczającym go światem i stara się znaleźć zrozumienie poprzez swoje rymowanki. Chociaż często przyjmuje świadome podejście, jego przekaz i dobór bitów równoważą ciężar tekstów i sprawiają, że jego album Over the World ma bardziej luksusowy charakter.

W epoce, w której muzyka powraca do prostych formuł, które wychwalają chwytliwe, powtarzające się dźwięki zamiast różnorodnego i inteligentnego liryzmu, miło jest usłyszeć wydawnictwo Khingz, które pokazuje, jak głęboki przekaz może się pojawić również w dźwiękowej bryzie. Świadomy nie musi oznaczać nudny czy gęsty, a Over the World jest tego świetnym przykładem.

Dave B., To nie jest takie głębokie

Dave B., "To nie jest takie głębokie"

Przez lata, Dave B. udowodnił mi, że muzycznie nie może zrobić nic złego. Kiedy widzę, że ma nadchodzące wydawnictwo, nie zastanawiam się, czy mi się to spodoba, czy nie. Właściwie nawet nie wiedziałem, że It’s Not That Deep zostało wydane, kiedy po raz pierwszy usłyszałem niektóre z tych piosenek. Jego główny singiel „Beep” z udziałem Jaywopa trafił na niektóre redakcyjne listy odtwarzania na Spotify, obecnie wciąż w rotacji na Playlista ze Skate Shopu. „Odds” pierwotnie pojawiło się w jednym z moich codziennych miksów, a teraz pojawia się w mojej głowie losowo, gdy zajmuję się swoim dniem. nie wiem jak Tak-P i Dave B. połączyli się, ale to naprawdę niebiańskie dopasowanie. Każda sekunda tej 4-utworowej EP-ki jest apetyczna i nie mogę się jej nacieszyć.

Wpis bonusowy: Kompilacja pomocy Rain City

Kompilacja winylu Rain City Relief

Na szczycie roku, fundacja Seattle World Tour wydała kompilację winylową we współpracy z The Reef w celu zebrania pieniędzy dla artystów ze społeczności muzycznej Seattle. 100% wpływów ze sprzedaży płyt trafia bezpośrednio do zaangażowanych muzyków, a także do funduszu pomocowego, który jest przekazywany niezależnym artystom w całym stanie Waszyngton. Przez cały rok rekordowa sprzedaż przyniosła 40 000 dolarów dla muzyków dotkniętych pandemią.

Album kompilacyjny zawiera szeroką gamę artystów, w tym m.in Ariana Debu, Czarne tony, Paryżalexa, Smokey Brights, Chong Nomada, Beverly Crusher, Perry’ego Portera, Shepherd, Wysoka miazgai współzałożyciele SWTF, All Star Opera. Kiedy dobra muzyka łączy się z dobrymi intencjami i czynami, tworzy naprawdę nieodpartą kombinację. Ta płyta z limitowanej edycji nie będzie dostępna wiecznie, więc sugeruję wyśledzenie jej i dodanie do swojej kolekcji, zanim będzie za późno.

Więcej treści muzycznych

RAPPER WEED: KTÓRZY RAPERZY MAJĄ NA RYNKU PRODUKTY Z KONOPI?
5 NAJLEPSZYCH TRENDÓW MUZYCZNYCH TIKTOK 2022 I DLACZEGO SĄ POPULARNE
10 NIEDOCENIONYCH RAPEREK, KTÓRYCH WARTO POSŁUCHAĆ TERAZ
9 RAPERÓW Z DETROIT, KTÓRYCH MUSISZ ZNAĆ W TYM ROKU
FESTIWALE R&B, KTÓRYCH NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ W 2022 ROKU

Tworzenie angażujących reklam muzycznych: ucz się od założyciela RMR, Mitcha Pfeifera

WIĘCEJ MUZYCZNYCH NOWOŚCI, OBSERWUJ SZANUJ MÓJ REGION NA FACEBOOKU I TWITTERZE.

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE HISTORII LUB RECENZJĘ TWOJEJ MARKI LUB PRODUKTÓW E-MAIL NAS.

Źródło