3 pewne sposoby, aby stać się lepszym raperem

#image_title

Wyświetlenia 9

Oto 3 wskazówki, jak wzmocnić swoje umiejętności rapowania i stać się lepszym raperem.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz wzmocnić swoje umiejętności rapowania i stać się lepszym raperem. Studiuję ten temat od dłuższego czasu, aby pomóc raperom, z którymi pracuję Grupa medialna Nevernaire.

Oto 3 najlepsze umiejętności rapowe, z którymi się spotkałem:

1. Czytaj więcej… DUŻO WIĘCEJ

Nienawidzę tego mówić, ale prawdopodobnie nie jesteś gotowy. Czytasz to, co jest WSPANIAŁE… ale statystycznie rzecz biorąc, prawdopodobnie nie jesteś zapalonym czytelnikiem. Aby stać się lepszym w rapowaniu, MUSISZ więcej czytać.

Eminem dosłownie studiował słownik, aby zdobyć lepsze słownictwo. Nie mówię, żebyś czytał słownik, ale jest kilka różnych aplikacji, które możesz pobrać na swój telefon i które codziennie nauczą Cię nowego słowa. Gorąco polecam pobranie jednego i zwiększenie zasobu słownictwa. Z pewnością pomoże to poprawić twoje umiejętności liryczne.

Proponuję też spróbować poezji. Czytanie poezji sprawi, że będziesz lepiej zaznajomiony z różnymi przepływami słów i kadencjami. Jeśli myślisz, że poezja jest dla mięczaków, nie czytaj „Nocy bez zbroi” Jewel ani Silvii Plath (chociaż GORĄCO polecam styl mrocznej poezji Sylvii). Zacznij od Edgara Allena Poe. Edgar był szaleńcem, a jego poezja jest dziwna i bardzo interesująca. Będzie Ci się podobało. KLIKNIJ TO… PÓŹNIEJ MI PODZIĘKUJESZ.

Warto przeczytać!  Rod Wave – Break My Heart (oficjalne wideo)

2. Słuchaj różnorodnej muzyki

Potencjalni fani szukają artystów, którzy wyróżniają się pod względem bitów i utworów instrumentalnych. Twoim zadaniem jako rapera jest dać im nowe dźwięki do słuchania, zamiast tego samego starego gówna, które słyszą w radiu.

Łącząc różne style muzyczne, możesz naprawdę wyróżnić swój własny styl. Nawet gdybyś miał spędzić tylko piętnaście minut dziennie słuchając gatunku muzyki, którego zwykle nie słuchasz (folk, muzyka klasyczna, oldies itp.), poszerzyłbyś swoje horyzonty i w naturalny sposób skłaniałbyś się ku różnym rodzajom muzyki. bije.

Jeśli obawiasz się, że muzyka klasyczna uśpi cię, powinieneś zacząć od opery. Jestem kobietą, więc możesz pomyśleć, że interesuję się Operą, ale tak naprawdę nie jestem fanką. Jednak Opera „Carmen” jest niesamowita. Muzyka jest ODWAŻNA, a historia fajna. Opowiada o Żołnierzu uwiedzionym przez Cygankę w Hiszpanii. Żołnierz opuszcza swoją wieloletnią ukochaną i wojsko. W zasadzie rezygnuje ze wszystkiego, co kocha dla tej Cyganki. Następnie Carmen zakochuje się w innym mężczyźnie, a Żołnierz zostaje z niczym, pęka i zabija ją. (Przepraszam, że zdradzam zakończenie, ale musiałeś wiedzieć, żeby cię posłuchać.)

Warto przeczytać!  Boogie, francuska Montana i nie tylko - nowe projekty hip-hopowe

3. Rap ​​Battles z pewnością sprawią, że będziesz lepszym raperem i to szybko!

Musisz walczyć. Znam wielu niezależnych raperów, którzy boją się rapowych bitew, a nawet wideo na żywo, ponieważ boją się, że coś spieprzą. To jest dokładnie DLACZEGO musisz walczyć. Nie możesz się bać, że się pobrudzisz! Musisz być w stanie zrzucić kratę na komendę w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu iw każdych okolicznościach.

Zacznij od obejrzenia rapowych bitew. Mimo, że ostatnio był w jakimś głębokim gównie, nadal gorąco polecam oglądać Tsu surfować bitwa. Moim zdaniem jest najlepszym z najlepszych (jeśli lubisz innego rapera bitewnego, daj nam znać w komentarzach).

TUTAJ MOŻESZ OBEJRZEĆ NIEKTÓRE BITWY TSU SURF

Warto przeczytać!  Gunna zostanie zwolniony po przyznaniu się do zarzutu haraczy

*Dodatkowa wskazówka: Jest tam niezliczona ilość niesamowitych raperów bitewnych. Rozgałęziaj się i ucz różnych stylów walki od wielu z nich, zamiast skupiać się tylko na jednym.

Umiejętności rapowania PODNOSZONE

Ok, więc masz teraz 3 nowe sposoby rozwijania własnych umiejętności rapowania. Rap nie jest czymś, co po prostu znasz. Jasne, możesz być lepszy niż twoi przyjaciele. Możesz być w stanie freestyle i możesz mieć naprawdę świetne bary. Ale twój styl muzyczny ZAWSZE powinien się poprawiać i ewoluować. Najlepsi raperzy nigdy nie przestają doskonalić swoich umiejętności i ty też nie powinieneś.

Podobał Ci się ten artykuł? Jakie są sposoby pracy nad własnymi umiejętnościami? Daj nam znać w komentarzach!

ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM ARTYKUŁEM, W KTÓRYM DOWIESZ SIĘ, JAK WŁAŚCIWY SPOSÓB ZGŁASZAĆ ​​SWOJĄ MUZYKĘ NA BLOGACH

Zapisz się do naszego newslettera!

Źródło