420 – ta data zobowiązuje – dzisiaj Skute Bobo i Young Leosia także mają coś do powiedzenia!

Alter-ego Maty i ulubienica młodego pokolenia – Young Leosia w muzycznym duecie?

Na YouTube właśnie wylądował nowy kawałek w wykonaniu tej dwójki! Co ma wspólnego z dzisiejszym dniem? Okazuje się, że całkiem sporo – data wypuszczenia utworu “CICHO” nie jest przypadkowa!

20 kwiecień to szczególna data dla fanów Marihuany – do tego grona należy także autorka najpopularniejszych “hulanek” i młody Matczak, którzy właśnie połączyli swoje siły przy okazji nowego singla! Z okazji święta zielonej używki przedstawiciele nowego nurtu w rapie nie tylko uraczyli nas świeżymi dźwiękami, ale także walczą o legalizację Marihuany w Polsce!

Young Leosia i Skute Bobo – mieszanka wybuchowa?

Nie da się ukryć, że to właśnie oni zawładnęli sercami młodzieży. Pomimo młodego wieku śmiało mogą o sobie powiedzieć, że są najpopularniejszymi przedstawicielami współczesnego rapu. Młodzi ludzie się z nimi utożsamiają, a ich hity nuci cała Polska. Czy ten duet to gwarancja wybuchowej mieszanki? Zdecydowanie! Okazuje się, że ich wspólny singiel ma także drugie dno.

Warto przeczytać!  Stormzy powraca z „This Is What I Mean”

Mata i Fundacja 420 – “Marihuana, cała Polska jest w niej zakochana”

Nie jest tajemnicą, że Mata jest zwolennikiem suszu. Po głośnym zatrzymaniu rapera przez policję, za sprawą posiadania przy sobie Marihuany, ten nie zamierzał milczeć – wręcz przeciwnie. Podczas gali Bestsellery Empiku jasno zapowiedział, że zamierza walczyć o depenalizację ulubionej używki. Jak powiedział – tak zrobił! Michał Matczak za pośrednictwem social mediów poinformował fanów o założeniu Fundacji 420. Jaki jest jej cel? Pokazanie pozytywnych aspektów, wynikających ze zmiany polskiego prawa, dotyczącego używki. Na stronie fundacji czytamy:

Fundacja 420 to przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki, którzy chcą przyłączyć się do ruchu na rzecz depenalizacji konopii w Polsce.

Jakie będą kolejne ruchy młodego rapera?

Okazuje się, że Mata nie zamierza skończyć na jednym singlu! Zapowiedział już wydanie kolejnych numerów w towarzystwie Leokadii. Czy pobyt na Jamajce im służy? Przekonaj się, oglądając chillowy klip utrzymany w iście jamajskich klimatach.

Warto przeczytać!  Krayzie Bone zareagował na taniec Herschela Walkera do „Tha Crossroads”: „Co on do cholery robi?”