50 Cent ogłasza plany trzech spin-offów „BMF”.

#image_title

50 Cent mówi, że „BMF” otrzyma trzy spin-offy

W piątek w końcu wyemitowano drugi sezon serialu „BMF” 50 Centa i STARZ. Fani byli pełni oczekiwania, ponieważ sezon 1 został wyemitowany w październiku 2021 roku i od tego czasu stał się jednym z największych seriali telewizyjnych. BMF szczegółowo opisuje powstanie największych dilerów narkotyków w Detroit w latach 80. i na początku 2000 r., którymi byli Demetrius „Big Meech” Flenory, Terry „Southwest T” Flenory i ich Black Family Crew. Demetrius „Lil Meech” Flenory gra rolę Wielkiego Meecha.

50 ogłosiło również, że trwają prace nad trzema spin-offami BMF. Zostało to ujawnione w TCL Chinese Theatre w Hollywood, według Termin ostateczny. Dzieje się tak również dlatego, że 50 pracuje nad serialem opartym na filmie „8 Mile” z Eminemem. 50 wypuścił także wcześniej różne spin-offy swojego przebojowego serialu „Power”. BMF otrzymało także w październiku własny film dokumentalny o STARZ, zatytułowany „BMF: Blowing Money Fast”.

Warto przeczytać!  Strona z filmami hip-hopowymi i muzyką rap, wiadomościami, wideo, składankami i nie tylko

„Mają naprawdę, naprawdę inteligentnych menedżerów, którzy pomagają odbudować Starz we właściwy sposób. I to jest dla mnie ekscytujące” – powiedział 50. „Będziesz miał okazję zobaczyć trzy spin-offy serialu BMF”. To „BMF” jest nieśmiertelne”.

W międzyczasie kontrakt 50’s ze STARZ wygasł pod koniec 2022 roku, kiedy zaczął współpracować z Luisd Media w ramach partnerstwa trzech projektów. Ich pierwszym projektem będzie nieskryptowany serial kryminalny, który pojawi się w Peacock w tym roku.

50 Cent mówi, że „BMF” otrzyma trzy spin-offy

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło