50 Cent, Trey Songz, Busta Rhymes, A Boogie i inni świętują imprezę urodzinową magnata życia nocnego, George’a Karaviasa

Podczas uroczystości urodzinowych, które odbyły się w Harbour Nightclub w niedzielny wieczór dla potentata życia nocnego George’a Karaviasa, 50 Cent, Trey Songz, Busta Rhymes, A Boogie, Remy Ma, Dave East, Dream Doll, Tony Yayo i Uncle Murda byli wśród wielu znanych osób w obecności.

Aby uczcić tę okazję, 50 Cent zaprosił kilku swoich słynnych przyjaciół, aby dołączyli do niego, aby butelki jego koniaku Branson i szampana Chemin du Roi zostały rozdane w sekcji Karavias. Wszyscy na zmianę wykonywali swoje dobrze znane klasyki, a 50 zaczynało od „In Da Club”.

Karavias jest blisko związany ze znanym muzykiem hip-hopowym z Queens, a także jest właścicielem Dream Hospitality i Harbour Nightclub. Przed 50 000 widzów w Grecji w październiku Karavias zarezerwował 50 Centowi grę na stadionie, który był wyprzedany.

Warto przeczytać!  GloRilla mówi, że mówi swojemu mężczyźnie, żeby wytrysnął na jej jedzenie

Aby upamiętnić wprowadzenie słynnego narożnika Darrelle’a Revisa do Ring of Honor, pojawił się tam również cały zespół NY Jets. Obecni byli także zawodnicy New York Knicks i Memphis Grizzlies, w tym sensacja Ja Morant.