89K udostępnia nową EP-kę „Almost There”

89K to wschodzący producent/artysta nagrywający z unikalnym brzmieniem i wszystkimi wartościami niematerialnymi, które składają się na superproducenta. A mając przed sobą świetlaną przyszłość, przygotowuje zarówno nowych, jak i starych fanów na to, co ma nadejść wraz z najnowszą EP-ką, właściwie zatytułowaną Almost There. Kolekcja składająca się z pięciu utworów jest prowadzona wyłącznie przez samego 89K.

Near There zawiera to, co najlepsze w 89K, z charakterystycznym dźwiękiem, elementami eksperymentalnymi i ogromną ilością ambicji. Wyróżniającymi się utworami projektu są „Heavy” i ulubiony „Run It Up” 89K. Najnowszy projekt 89K jest kontynuacją jego biegu w 2020 roku, w ramach którego wydano pięć tętniących życiem singli, takich jak „Look 4 a Prayer”, „Nite Ward” i „Noisy”.

Prawie Jest tylko początek. 89K obiecuje nową muzykę w drodze i nadchodzący album w 2023 roku. „To będzie jak alternatywny album RnB” — mówi 89K. „Podpisuję się i produkuję całość”.

Warto przeczytać!  Roddy Ricch i Lil Durk publikują teledysk do „Twin”.

Dla nowo poznanych fanów i 89K jako artystów do obejrzenia, Prawie istnieje idealny punkt wyjścia do wskoczenia na modę 89K.

Prawie jest już dostępne na wszystkich platformach za pośrednictwem VIPERSOUND LLC. Aby dowiedzieć się więcej o 89K i jego nowej muzyce, śledź go tutaj.

Streamuj tutaj:

https://open.spotify.com/album/6fel1Uzh99VAyZYRtnpFsXs

© 2022, Bryson “Boom” Paul. Wszelkie prawa zastrzeżone.