Ab-Soul i ekipa TDE są na szczycie w swoim nowym teledysku „FOMF”.

#image_title

Tuż po wydaniu swojego nowego albumu Herbert, Ab-Soul udostępnił wideo do utworu „FOMF”, co jest skrótem od „f*ck out my face”.

W tej piosence Ab-Soul jest utwierdzony w sobie, gdy dokonuje wielkiego powrotu do rapowej gry po sześcioletniej przerwie między albumami.

„Jestem w swojej własnej lidze / Wszyscy musicie to zostawić w spokoju / Po prostu zjem wszystko / Zostawię wam tylko kości / Nazwijcie to równą wymianą / Nie ma potrzeby wyjaśniać ”- rapuje swoją pierwszą zwrotkę.

W teledysku do piosenki Ab-Soul przejmuje boisko do baseballu wraz ze swoimi kolegami z wytwórni Top Dawg Entertainment, Jayem Rockiem, Isaiahem Rashadem, Zacari, Reasonem i Rayem Vaughnem. Fani dopingują ekipę raperów z miejsc na stadionie baseballowym.

Warto przeczytać!  Coi Leray wyjaśnia utwory referencyjne Latto

Ab-Soul wraz z Rashadem i kolegą z wytwórni TDE, Kendrickiem Lamarem, otwarcie mówili o wizycie u terapeuty. W niedawnym wywiadzie dla Vulture Ab-Soul opowiedział, jak jego terapeuta pomógł mu w ciągu ostatnich kilku lat.

„Czułem, że ona rozumie” – powiedział. „To nie była skomercjalizowana wersja tego, jak przebiega terapia. — Więc jak się z tym czujesz? Do dziś jest moją terapeutką. To wraca do tego, jak nasi ludzie są odrzucani przez rozmowę o zdrowiu psychicznym, chodzenie na terapię. To znaczy, że jesteś szalony, całe to piętno, którego nas nauczono. Ale czuję, że staje się to coraz bardziej normą dla ludzi, którzy nie chcą iść na terapię, którzy chcą spróbować być najlepszym sobą. Czuję to. To się dzieje.”

Warto przeczytać!  Czy członek City Girls, JT, ogłosił zerwanie z Lil Uzi Vertem?

Sprawdź wideo do „FOMF” powyżej.

Herbert jest już dostępny nakładem Top Dawg Entertainment. Przesyłaj strumieniowo tutaj.