Abniico o swoich planach muzycznych i o tym, jak tworzy piękne melodie

Jan Żółtkowski znany również jako Abniico urodził się i wychował w Brisbane w Australii, a obecnie mieszka w Meksyku. Jako nowy artysta planuje dalej rozwijać swoje brzmienie i doskonalić swój warsztat. Chce dostarczać słuchaczom muzykę szczerą i wiarygodną, ​​pochodzącą z autentyczności.

Wierzy, że prawdziwa moc tkwi w muzyce i planuje wykorzystać ją, by inspirować innych. Zawsze szuka nowych sposobów na promowanie swojej muzyki i będzie nadal ewoluował jako artysta.

Abniico ma świetne plany i świetną muzykę. Jego muzyka charakteryzuje się bardzo chłodnymi wibracjami i powiązanymi melodiami, które spodobają się wszystkim słuchaczom. Możesz słuchać jego muzyki sam w swoim pokoju lub na długiej przejażdżce i zawsze będziesz czuł to samo uczucie, nadzieję. Jego muzyka jest pełna nadziei i niesamowita, daje poczucie, że nie jesteś sam i masz mnóstwo rzeczy, na które czekasz. Abniico będzie inspirować innych i sprawiać, że słuchacze będą czuli się wspaniale.

Warto przeczytać!  Rozpętało się piekło: kobieta położyła ręce na striptizerce po tym, jak przyłapała ją na tańcu na kolanach swojego męża na ulicy!

Śledź jego Instagram poniżej:

Instagram Abniico