Action Bronson wydaje New Balance „Baklava” 990v6

Kultura – 4 godziny temu

Źródło zdjęcia: Daniel Boczarski/Getty Images

W 2023 roku raper i gospodarz programu kulinarnego Action Bronson wypuszcza wielokolorowe tenisówki New Balance 990v6 o nazwie „Baklava”.

Akcja Bronsona idzie ze sceny na mecz butów. W środę (23 listopada) ogłoszono, że urodzony w Queens raper zaserwuje współpracę z New Balance 990v6 o nazwie „Baklava”, odę do jednego z wielu pseudonimów Bronsona. Buty 990v6, które mają zostać wprowadzone na rynek w 2023 roku, łączą neonową zieleń z niebieskimi, fioletowymi, brązowymi, pomarańczowymi, szarymi i różowymi sznurowadłami, a na języku buta widnieje napis „Baklava” zamiast tradycyjnego brandingu New Balance.

Nazwa odnosi się również do niedawno uruchomionego przez Bronsona cyfrowego marketplace Baklava Flea Market, który oferuje szereg dzieł sztuki, odzieży i pamiątek odzwierciedlających wielopłaszczyznową kolekcję rapera.

Warto przeczytać!  Wentylator E-40 myli CeeLo Greena z gwiazdą Bay Area

Action Bronson x New Balance 990v6 „Baklava” pic.twitter.com/zUQsSttAyT

— Wiadomości o tenisówkach (@SneakerNews) 21 listopada 2022 r

ZUPEŁNIE NOWA KOLEKCJA Z PCHLIEGO TARGU NA ZUPEŁNIE NOWEJ https://t.co/gvlH8NkEvK STARTUJEMY NA ŻYWO O 15:00 CEST. OBIECUJĘ, ŻE TO JA. pic.twitter.com/4mjx9KRz2E

— *THE TURBO CROCODILE* (@ActionBronson) Listopad 17, 2022

Wraz z jego cyfrowym znakowaniem pcheł i współpracą z New Balance, następny dla Bronsona jest jego siódmy album studyjny Cocodrillo Turbo, który ma zostać wydany przed końcem 2022 roku. W maju Bronson rozmawiał z magazynem Clash o swoim nadchodzącym wydawnictwie i zamiarze zostania artystą wizualnym .

„Dla mnie to pozwala mi dać ci 100% doświadczenia. Daję ci wizualne, słuchowe i jakby pełne spektrum przeciążenia sensorycznego, kiedy daję ci projekt” – powiedział. „Daję ci muzykę, daję ci ideę, myśl i rzeczywistą sztukę namalowaną tą ręką. Więc myślę, że zacząłem robić własne okładki i malować, co dało mi nowe, świeże spojrzenie. Jest zrewitalizowany [sic] i ożywił mnie w tak piękny sposób. Mój kubek jest zawsze pełny. Malarstwo to piękna rzecz, to terapia”.

Warto przeczytać!  Kings Legacy's ReachingNOVA i Geo The Architect zdobywają „wideo roku” Viddy Award za oprawę wizualną „In These Times”