Adele życzy Megan Thee Stallion Wesołych Świąt podczas jej koncertu w Las Vegas Residency, po tym, jak Tory Lanez został uznany za winnego w procesie [VIDEO]

#image_title

Adele życzy Megan Thee Stallion wesołych świąt po procesie

W piątek Internet buzował po tym, jak Tory Lanez został uznany za winnego w swoim procesie, dotyczącym rzekomego zastrzelenia Megan Thee Stallion w lipcu 2020 r. Tory został uznany za winnego wszystkich trzech zarzutów, w tym niedbałego wystrzelenia broni palnej, napadu z półautomatycznej broni palnej oraz posiadania załadowanej i niezarejestrowanej broni palnej. Tory’emu grozi ponad 22 lata więzienia, ponieważ zostanie skazany 27 stycznia. Po ogłoszeniu werdyktu ojciec i macocha Tory’ego narzekali na to i wywołali decyzję, a także przypadkowo Jay Z i Roc Nation.

Od tego czasu zwolennicy Megan świętowali w mediach społecznościowych, ponieważ wierzą, że sprawiedliwości stało się zadość. Wiele celebrytów również ją podnosi na duchu, w tym Adele.

Warto przeczytać!  Zimno: podczas gdy rodziny palestyńskie uczestniczyły w pogrzebie, grupa Izraelczyków rozwala swoje domy!

W piątek wieczorem Adele miała jeden ze swoich koncertów w Las Vegas, kiedy wykrzykiwała Megan. Zrobiła to, życząc jej „bardzo, bardzo Wesołych Świąt”. Adele dodała, że ​​po zakończeniu tego procesu Megan ma teraz ciężar na barkach. Po krzyku Adele do Meg na scenie, obecni fani wkrótce wybuchli brawami.

Zobacz poniżej, jak Adele wspiera Megan Thee Stallion na scenie.

Adele przesyła wyrazy miłości i wsparcia Megan Thee Stallion:

„Chcę życzyć Meg Thee Stallion bardzo, bardzo Wesołych Świąt. Rób teraz, co chcesz, kochanie. Kocham cię!” pic.twitter.com/WR7eI6bNBb

— Pop Crave (@PopCrave) 24 grudnia 2022 r

Adele życzy Megan Thee Stallion wesołych świąt po procesie

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Warto przeczytać!  Bardzo wiertnicze świętaŹródło