Afro Nation ogłasza skład nadchodzącego inauguracyjnego festiwalu w Miami; Headlinerami są Burna Boy i Wizkid

#image_title

Burna Boy i Wizkid gwiazdami festiwalu Afro Nation w Miami

W ciągu ostatnich trzech lat Afrobeats stworzył wiele supergwiazd. Należą do nich nazwiska takie jak Burna Boy, Wizkid, Tems, Davido i inne. Wiele z tych aktów zdominowało listy przebojów i stało się dominującymi siłami w całej branży.

Afro Nation stał się także jednym z największych festiwali Afrobeats na świecie. Niedawno rozszerzyli swoją działalność na Miami, gdzie w dniach 27-28 maja w LoanDepot Park zorganizują swój inauguracyjny festiwal. Wśród headlinerów tego weekendu znajdą się Burna Boy i Wizkid. Inni, którzy pojawią się na scenie w południowej Florydzie, to Rema i Asake, Beenie Man, CKay, BNXN i Black Sherif oraz Franglish.

Zeszłego lata Burna wydał swój szósty album studyjny „Love, Damini”. Ten projekt zadebiutował pod numerem 14 w USA na liście Billboard 200. Wizkid wydał swój piąty album studyjny „More Love, Less Ego” w listopadzie. To również wypadło dobrze, debiutując pod numerem 59.

Warto przeczytać!  Spotify Wrapped 2022 jest już dostępny, a Bad Bunny, Taylor Swift i Drake byli najczęściej transmitowanymi artystami roku

Ogólne bilety w sprzedaży na Afro Nation Miami będą dostępne 13 stycznia o 13:00 ET. Fani mogą uzyskać dostęp do specjalnej przedsprzedaży Afro Nation tutaj.

Sprawdź pełny skład Afro Nation Miami 2023 poniżej.

Burna Boy i Wizkid gwiazdami festiwalu Afro Nation w Miami

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło