Aktorka Lunden De’Leon dołącza do obsady Urban Drama

#image_title

Aktorka Lunden De’Leon (We’re the Millers, Sweet Home Carolina) dołączył do obsady miejskiego filmu „Super Turnt”, kontynuacji przeboju „Turnt”.

Kręcony w Atlancie film „Super Turnt” to film o dojrzewaniu, którego bohaterem jest uliczny lord o imieniu Rilla, który zostaje wypuszczony z więzienia i odkrywa, że ​​jego świat się zmienił. „Super Turnt” wyreżyserował Mann Robinson (Problem BET’s Troubled Waters).

W filmie występują także Harry Lennix (The Five Heartbeats), Jamal Woolard (Notorious), E. Roger Mitchell (The Walking Dead), Duane Finley (The Wood) i Rapper Scarface.

Najbardziej znana z roli Joanne Mbutu w przebojowym serialu telewizyjnym „Vital Signs”, Lunden De’Leon wystąpiła w ponad 50 filmach i programach telewizyjnych, w tym w filmie Netflix „Blackbear”, filmie „Sweet Home” firmy Hallmark. Carolina”, dramat prawniczy „Pure Justice”, w którym otrzymała nominację dla najlepszej aktorki oraz przebojową komedię „We’re the Millers”.

Warto przeczytać!  Saweetie twierdzi, że kobiety kierują teraz rapem/hip-hopem z powodu „tylu przemocy i braku szacunku w męskiej muzyce” [VIDEO]

Premiera „Super Turnt” planowana jest na 2021 rok. Oryginalny film „Turnt” jest już dostępny na Amazon Prime.

www.aktorkapolityk.com

https://www.instagram.com/lundendeleon

https://www.instagram.com/p/CGSF-gDnYqL

Natalia jest miłośniczką rapu i hip-hopu. Po ukończeniu Programu Public Relations The New School of New York, postanowiła poświęcić swoje życie wydawnictwu muzycznemu i odkrywaniu nowych talentów. Pomaga nowym artystom dotrzeć do mas poprzez marketing online i publikacje.