Album „Her Loss” Drake’a i 21 Savage przekroczył miliard odtworzeń na Spotify

#image_title

„Her Loss” Drake’a i 21 Savage przekracza miliard streamów na Spotify

W zeszłym miesiącu Drake i 21 Savage wydali jeden z największych projektów 2022 roku. Był to ich wspólny album „Her Loss”. Dostępnych było 16 nowych piosenek, w tym współpraca Travisa Scotta.

Her Loss wygodnie zadebiutowała na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych na liście Billboard 200. Miał również jedną z największych sprzedaży albumów w pierwszym tygodniu 2022 roku. Drake & 21 byli chwaleni za chemię, którą zawsze mają na każdej wspólnej płycie, a wyniki pokazały po raz kolejny na Her Loss.

Jednak Her Loss osiągnęło kolejny ogromny rekord transmisji strumieniowej. Według Dane wykresu, przekroczyła już 1 miliard streamów na Spotify. Jak dotąd jednym z największych ulubieńców fanów na albumie pozostaje „Rich Flex”. To służyło jako wprowadzenie i pomogło nadać ton całemu projektowi. Drake & 21 po raz pierwszy wykonali kilka piosenek z Her Loss na początku tego miesiąca, na urodzinowym koncercie Lil Baby w Atlancie, w State Farm Arena

Warto przeczytać!  maksyma. - wakacje

Her Loss był także drugim albumem Drake’a wydanym w 2022 roku. W czerwcu wydał swój siódmy album studyjny „Honestly, Nevermind”. W tym projekcie eksperymentował z przepływami tanecznymi/EDM i otrzymał za to wiele pochwał. To stało się siódmym z rzędu solowym albumem studyjnym Drake’a. Każdy z jego albumów osiągnął ten najwyższy poziom.

„Her Loss” Drake’a i 21 Savage przekracza miliard streamów na Spotify

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Źródło