Album „SOS” SZA: oto wszystko, co do tej pory o nim wiemy

Obraz Getty’ego

Długo oczekiwany drugi album SZA jest wreszcie na horyzoncie. W niedawnym wywiadzie dla Billboard, SZA ujawniła, że ​​album nosi tytuł SOS i jest obecnie planowany na przyszły miesiąc. Album jest jej pierwszym od pięciu lat, po jej debiucie z 2017 roku, Ctrl.

Chociaż nie ujawniła dokładnej daty, fani już zabrali się na Twittera, aby podzielić się swoimi teoriami.

Jeden z fanów na Twitterze mówi, że wierzy, że album pojawi się tuż przed Bożym Narodzeniem.

„Zegar w ostatniej minucie teledysku do „Shirt” pokazuje godzinę 12:21” – powiedzieli. „tablica rejestracyjna na początku mówi „NO CTRL, DEC 2022″. Kłóćcie się w komentarzach.”

MAM TEORIĘ!! Myślę, że album SZA ukaże się 21 GRUDNIA TEGO ROKU!!! Zegar w ostatniej minucie "Koszula" wideo pokazuje godzinę 12:21. tablica rejestracyjna na początku mówi "BEZ CTRL, grudzień 2022 r". Kłóćcie się w komentarzach. @sza @THESZAROOM @szaoncharts pic.twitter.com/FymlcPzGev

Warto przeczytać!  Gwiazda TikTok i twórca treści, Nathan Freihofer, mówi o osiąganiu celów fitness poprzez pozytywne nastawienie psychiczne

— Matthew Sutton (@msutton5115) 3 listopada 2022 r

Jeśli SZA będzie kontynuować schemat, który ustanowiła w 2020 roku, świąteczna data premiery SOS nie powinna być zbyt odległa. Zaskoczyła nas w Boże Narodzenie 2020 roku, wydając swój singiel „Good Days”. W 2021 roku wypuściła „I Hate U” na platformy streamingowe na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Nie potwierdziła, czy któraś z tych piosenek, wraz z utworem „Hit Different” z udziałem Ty Dolla Sign, który wydała we wrześniu 2020 roku, pojawi się w SOS.

3 grudnia SZA wystąpi w programie Saturday Night Live w odcinku prowadzonym przez Keke Palmera. Przed występem zaprezentowała zwiastun nowej piosenki „PSA”.

Jeśli chodzi o współpracowników, SZA zachowała raczej milczenie, jednak ujawniła, że ​​ona i producent Rodney Jerkins nagrali siedem utworów w ciągu jednego dnia podczas sesji SOS w niedawnym wywiadzie dla Complex.

Warto przeczytać!  Chance The Rapper & King Obiecują połączyć się dla singla „YAH Know”.

– To zawsze było moim marzeniem – powiedziała. “Pracować z [Jerkins] na podstawie jego pracy z Brandy i Amerie”.