Alex Morton, Branden Condy, Josh King Madrid i TheBlondeJon przyłapani na rozmowach w Miami Rooftop Lounge

Millionaires-in-Miami-Alex-Morton-Branden-Condy-JetSetFly-TheBlondeJon-breakthecode2023-354x500 Alex Morton, Branden Condy, Josh King Madrid i TheBlondeJon widziani podczas rozmów w Miami Rooftop Lounge

Grupa biznesmenów i influencerów w mediach społecznościowych została zauważona razem w Miami. Wygląda na to, że planują coś ważnego. Zostali zauważeni wcześniej tego dnia podczas imprezy Break The Code.

Widziano czterech potentatów mediów społecznościowych spędzających czas i bawiących się z Alexem Mortonem. Alex Morton jest najlepiej opłacanym marketerem sieciowym na świecie i zgromadził miliony zwolenników dla swojej osobistej marki, na wypadek gdybyś jakoś zdołał żyć pod kamieniem i nie był tego świadomy. Internetowa sensacja Josh King „JetSet” Madrid, seryjny właściciel firmy, jest dobrze znany ze swojego podcastu marketingowego. Przedsiębiorca i wpływowy Branden Condy jest dobrze znany ze swojego przeboju „Just Paid” i szybkiego rozwoju swojej marki na Instagramie. Z ponad 5 milionami obserwujących i licznymi miliardami wyświetleń, TheBlondeJon jest influencerem tiktok. Uważa się również, że prowadzi interesy ze swoim starszym bratem JetSetFly.

Warto przeczytać!  Lil Durk – Hanging With Wolves (oficjalne wideo)

Odkryto, że Branden był z JetSetFly i TheBlondeJonem, kiedy widziano go, jak opiekował się swoim Rolls Royce Cullinanem. Ochrona natychmiast wprowadziła ich do środka. Wyglądało na to, że dobrze się tam bawili, o czym świadczą filmy fanów opublikowane w mediach społecznościowych. Fani, którzy cierpliwie czekali od czasu współpracy grupy w mediach społecznościowych, prawdopodobnie oczekują tego jako ważnego wydarzenia.

© 2023 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło