AntsLive wydaje burzliwy singiel „Number One Candidate”

#image_title

Raper z północnego Londynu, AntsLive, rozpoczyna rok utworem „Number One Candidate”, wyposażonym w zapierający dech w piersiach zestaw efektów wizualnych.

Wyprodukowany przez Bijina Amira, który był współproducentem Metro Boomin i Offseta „Ric Flair Drip”, AntsLive wznosi się ponad rytm naznaczony masywnymi rogami, zapewniając uzależniający haczyk i klarowność w swoich równie wyróżniających się zwrotkach. Jego flow to powiew świeżego powietrza, wyostrzony rytm i melodie pasujące do rockowych scen na długie lata.

„Number One Candidate” zawiera kuszący teledysk, wyreżyserowany przez Toma Emmersona (ASAP Mob, Burberry, Col3trane). Akcja rozgrywa się we włoskich Alpach i zawiera szereg oszałamiających zdjęć oraz jazdę konną AntsLive, której raper miał zaledwie dziesięć dni, aby się nauczyć. Oczywista jakość utworu i wideo doprowadziła do trakcji na TikTok, przywracając efektowny charakter teledysków w czasach, gdy przemysł muzyczny odszedł od ich znaczenia, AntsLive daje również doskonały przykład wizualizacji w brytyjskim rapie, czy nieuchronność wpłynie na kreatywność oczekiwaną od innych raperów.

Warto przeczytać!  Smoke DZA i Curren$y dostarczają „Park Bench Blues”

„Number One Candidate” pochodzi z debiutanckiego mixtape’u AntsLive, Just a Matter of Time, składającego się z dziewięciu utworów projektu, który zachowuje elementy z głównego utworu.

Obejrzyj teledysk do „Number One Candidate” powyżej i posłuchaj „Just a Matter of Time” AntsLive poniżej.

Źródło