Apple Music publikuje listy przebojów na koniec roku 2022: The Kid LAROI i Justin Bieber mają najlepszą piosenkę, najlepszy album Bad Bunny

Podobnie jak o tej porze roku, Apple Music opublikowało swoje listy przebojów na koniec roku 2022, przedstawiając najpopularniejsze piosenki 2022 roku, najlepsze Shazamy, najlepsze piosenki fitness, najlepsze albumy, najczęściej czytane teksty i nie tylko.

The Kid LAROI i Justin Bieber zakończyli rok na pierwszym miejscu listy przebojów 2022 roku przebojem „STAY”, mimo że został wydany latem 2021 roku. „STAY” spędził na szczycie Daily aż 51 dni Top 100: Global i odnosił sukcesy do 2022 roku. Utwór nie wypadł z Daily Top 100: Global od czasu premiery i osiągnął pierwsze miejsce na liście Daily Top 100 w 69 krajach i regionach na całym świecie.

„As It Was” Harry’ego Stylesa, „Wait For U” Future & Drake, „Super Gremlin” Kodaka Blacka i „Easy on Me” Adele zamykają pierwszą piątkę światowych list utworów. Zobacz pełną listę tutaj.

Warto przeczytać!  Wielokrotnie nagradzany raper/hip-hopowy artysta Bk Paystyle powraca teraz z nowym singlem „Gutter”

Nic dziwnego, że Bad Bunny miał największy album roku w serwisie streamingowym, ponieważ Un Verano Sin Ti nadal bije rekordy.

Liderem listy przebojów Shazam jest utwór „Cold Heart (PNAU Remix)” Eltona Johna i Dua Lipa, dzięki któremu Elton John po raz pierwszy znalazł się na szczycie globalnej listy przebojów Shazam. tymczasem „We Don’t Talk About Bruno”, wyróżniający się utwór na ścieżce dźwiękowej do Disney’s Encanto, znalazł się na szczycie listy najczęściej czytanych tekstów.

Hip-Hop nadal prowadził na liście Top Songs, odpowiadając za 32 ze 100 najlepszych piosenek roku. Następnie pop, z 23 utworami na liście, a następnie R&B/Soul z 11 utworami. Latin zajął czwarte miejsce z ośmioma utworami, a następnie J-Pop z sześcioma.

Warto przeczytać!  Piosenka Tems „Free Mind” to wybór Fat Joe

Ponadto firma Apple Music udostępniła dziś także funkcję Replay dla subskrybentów, do której można uzyskać dostęp pod adresem replay.music.apple.com.

Subskrybenci Apple Music mogą uczyć się swoich ulubionych utworów, wykonawców, albumów, gatunków i nie tylko w przeprojektowanej funkcji Replay. Użytkownicy mogą odkrywać swoje najlepsze utwory, najlepsze albumy, najlepszych artystów, najlepsze gatunki i nie tylko. Superfani mogą nawet odkryć, czy znajdują się w pierwszej setce słuchaczy swojego ulubionego wykonawcy lub gatunku.

Jak zobaczyć statystyki słuchania

Słuchaj wystarczającej ilości muzyki, aby się zakwalifikować. Oceń kwalifikacje ze spersonalizowanym paskiem postępu na stronie Replay. Zarówno lista odtwarzania, jak i statystyki kwalifikują się do korzystania z tego samego progu odsłuchu. Gdy użytkownik kwalifikuje się do powtórki, może wejść na stronę replay.music.apple.com. Przeglądaj statystyki słuchania, słuchaj w witrynie i udostępniaj.

Warto przeczytać!  Doja Cat ma podciągnięte cycki, ujawniła po oskarżeniach o bycie chirurgią anty-kosmetyczną

Replay jest dostępny w 39 językach we wszystkich 169 krajach i regionach, w których dostępna jest usługa Apple Music.