Arab znowu ma problemy z używkami? Raper w wyznaniu o odwyku

Arab przy okazji kolejnej gali FAME MMA wyznał kilka słów prawdy na temat uzależnienia i dowyku.

Nie jest tajemnicą, że Arab od zawsze ma problemy z używkami — raper w szczególności upodobał sobie zieloną roślinę, która bezapelacyjnie wpływa na jego postawę. Temat ten ciągnie się za nim w nieskończoność — podobnie było na konferencjach ostatniej edycji FAME MMA. Teraz raper postanowił się odnieść do tematu uzależnienia i odwyku.

Arab na gali FAME MMA 13

Wojna między Arabem a Piotrem Szeligą nadal trwa. W czasie ostatniej freakfightowej gali FAME MMA, raper zaapelował, że swoją gażę odda na rzecz  rehabilitacji trenera Rafała Antończaka. Kiedy Piotr Szeliga zaczął dopytywać o należność, Araba poniosły emocje:

Mam kontakt z Anką, czyli z żoną Rafała. Ona wie, kiedy dostanie pieniądze. Szeli niech sobie krzyczy. To wygląda tak, że najpierw czeka się na pieniądze z federacji. Potem widziałem się z Anką, mówiłem, kiedy dostanie przelew, więc ona o tym wie, piszę z nią — skomentował na sprawą filmiku na swoim Instagramie

Arab o swoim nałogu

Przy okazji raper wspomniał także o swojej aktualnej sytuacji, związanej z nałogiem. Okazuje się, że Arab nadal nie uwolnił się od demonów z przeszłości:

Teraz dopiero wyszedłem z odwyku. Byłem na odwyku, miałem swoje problemy. Jak wyszedłem, skontaktowałem się z nią i ona wie, kiedy dostanie przelew. A Szeli, jeśli kręcisz taką gównoburzę, krzyczysz – przecież zawsze możemy się bić

Jak wiadomo, to nie był pierwszy odwyk rapera — czy ten okaże się być tym ostatnim? Oby tak właśnie było.

Warto przeczytać!  Extreme Base Jumper cudem przeżywa skok po awarii spadochronu po rosyjsku!