Ariano – America The Anxious 2 (Album/Audio/iTunes/Spotify)

#image_title

Artysta/producent z Południowej Kalifornii, Ariano, niedawno wydał swój najnowszy, dwudziestoczterościeżkowy projekt AMERICA THE ANXIOUS 2

Dwa lata po wydaniu „America The Anxious”, intensywnego, surowego i niezachwianie szczerego obrazu niepokoju naszego kraju związanego z niepewnością globalnej pandemii, rozliczeniami rasowymi i społecznymi w Ameryce oraz pogarszającym się klimatem politycznym kraju, weteran SoCal artysta i producent Ariano rezygnuje z kontynuacji z „America the Anxious 2”. W miarę jak czas kontynuuje swój powolny marsz naprzód, Ariano odnalazł spokój w rzeczach, które uległy poprawie, i tragedię w rzeczach, które nie uległy pogorszeniu lub tylko się pogorszyły. „America the Anxious 2” nie jest projektem stworzonym po to, by sprawić, że poczujesz się lepiej w obecnym stanie amerykańskiej kultury; to projekt konfrontacyjny i niewygodny, ale zmuszający do zmierzenia się z rzeczywistością i całą jej brzydotą, abyś mógł być katalizatorem pozytywnych zmian.

Ariano po raz kolejny pręży muskuły jako mistrz opowiadania historii z „America the Anxious 2”, który jest bardziej muzycznym dokumentem z komentarzami społecznymi niż albumem. Od początku do końca „America the Anxious 2” splata kinową opowieść, która dotyka wszystkich bolączek naszego kraju… Chciwość („Crooked Man”), ograniczanie praw kobiet („Jej ciało?”, „Jej wybór? i „Choices”), przemoc i wściekłość polityczna („InFluSense” i „Miss Liberty”), zmiany klimatyczne („Weather You Believe Or Not”), nietolerancja religijna („Dying For Faith”), manipulacja mediami społecznościowymi („ Oni wszyscy kłamią tak samo”), problemy ze zdrowiem psychicznym (między innymi „Kiedy śpię”, „Izolacja” i „Utrata światła dziennego”) oraz ogólne rozwikłanie naszego społeczeństwa („Wszystko w porządku” i „Szarlotka” ). Rozmieszczenie przerywników przez Ariano jest równie bezbłędne, co imponujące, wykorzystując rzeczywiste klipy audio, które wydają się być stworzone na potrzeby tego projektu, aby zapoczątkować nowy rozdział filmu dźwiękowego z każdym utworem. Od niesamowitej intensywności pierwszego utworu po smutną tęsknotę ostatniego akordu, każdy utwór opisuje historię naszej nowej Ameryki i obietnicę tego, czym możemy być. Pod względem dźwiękowym „America the Anxious 2” nie jest związana z jednym brzmieniem, ale w równym stopniu obejmuje i przeplata ciężki basowy hip hop z rockową gitarą, melancholijnymi smyczkami i fortepianem, tworząc muzyczny krajobraz tak różnorodny i różnorodny, jak kultura badana przez album .

Warto przeczytać!  Posłuchaj pośmiertnego albumu Young Dolph Paper Route Frank - @YoungDolph #LLD #PRE5L

W „America the Anxious 2” zarówno nowe, jak i znane nazwiska wzbogacają projekt swoim kunsztem. Legenda hip-hopu z Long Beach, Capitol I-Man, przedstawia swój charakterystyczny, wizjonerski intelektualny styl w „Dying for Faith”, podczas gdy często współpracownicy TR3 (Atlanta), Kaze Jones (SoCal) i Mr. Forge (Baltimore) ciężko pracują nad post-Roe hitowy hit „Choices”. InFluSense, miejscowa artystka z południowego zachodu, rzuca oświecone rymowanki w „InFluSense”, podczas gdy w „They All Lie the Same” występuje rodzimy raper Artson, wychowany w El Paso i mieszkający w Los Angeles. Kultowy emcee z Nowego Meksyku i partner muzyczny Def-i zapewnia poetycki liryzm w „Die Alone”. Choć w większości wyprodukowany przez Ariano, „America the Anxious 2” zawiera produkcję pochodzącego z SoCal Nu3trona w „Miss Liberty” i „I Don’t Need a Dance Song”, a także LDontheCut z Los Angeles w „PTSD”.

Warto przeczytać!  Summer Walker ogłasza narodziny bliźniaków

Teledyski do „America the Anxious 2”, „Losing Daylight” i „Apple Pie” zostały wyreżyserowane i zmontowane przez wszechstronnie utalentowanego (i często współpracującego) TR3 z Atlanty. Kreatywna wizja TR3 buduje wizualny plac zabaw, który doskonale oddaje nastrojowość i surowość szczerych wersetów Ariano i namiętnej wypowiedzi.

Zrodzony z wewnętrznej chęci Ariano do mówienia prawdy władzy o wydarzeniach rozgrywających się w naszym kraju, „America the Anxious 2” z pewnością stanie się jednym z jego najpotężniejszych dotychczas projektów.

Ariano – America The Anxious 2 przez iTunes/Spotify

http://arianomusic.com
www.facebook.com/arianomusic
https://twitter.com/arianomusic
https://instagram.com/arianomusicŹródło