Artysta EDM Roger Gunn podnosi poprzeczkę

Cechy

Opublikowano 28 listopada 2022 r. | autorstwa Paula Hernandeza

DJ i artysta elektroniczny, Roger Gunn, kontynuuje nagrywanie kolejnych płyt, zdobywając międzynarodowe grono fanów i pozwalając mu pochwalić się zweryfikowaną, wielomilionową dyskografią strumieniową Spotify. Z setkami tysięcy fanów na całym świecie, Roger Gunn zdecydowanie miał swój udział we współpracy i wielkich przytaknięciach ze strony weteranów w branży.

Dzięki jego najnowszemu wydawnictwu zatytułowanemu „Lose & Control”, płyta z łatwością zgromadziła setki tysięcy streamów w ciągu pierwszych kilku tygodni, nic nie wskazuje na to, by Roger Gunn i jego oczekiwany sezon sukcesów zwolnił w najbliższym czasie. Jak stwierdził Hypefresh, jest to „oszałamiająca perełka wokalna, idealna na nocne przejażdżki, doskonale prezentująca charakterystyczne hybrydowe brzmienie inspirowane techno”.

Warto przeczytać!  Sprawa usiłowania zabójstwa Blueface jest rzekomo wynikiem błaznawania samochodu Blueface przez mężczyznę

Nie można zaprzeczyć, że poświęcenie Rogera Gunna doskonałości doprowadziło go do miejsca, w którym jest teraz; szczyci się listą weteranów współpracy, co dodatkowo zapewnia mu społeczny dowód słuszności i wiarygodność, na jaką zasługuje. Jego prace pojawiały się w dużych wytwórniach. To jednak tylko wierzchołek tego, o co chodzi Rogerowi Gunnowi, który wciąż poszerza swoje portfolio o wyjątkowe, duże projekty i nie tylko.

https://www.instagram.com/rogergunnmusic/

Ćwierkać