Audiomack wybiera GloRilla jako najnowszego artystę #UpNow i gwiazdę okładki

Dzisiaj platforma strumieniowego przesyłania muzyki Audiomack, która jest pierwszą artystką, ogłosiła, że ​​jako swojego najnowszego artystę #UpNow nazwała obiecującego artystę hip-hopowego z Memphis, GloRilla.

GloRilla pojawi się na okładce prestiżowej listy odtwarzania #UpNow firmy Audiomack i zostanie wzmocniona na kanałach platformy dzięki specjalistycznemu marketingowi, redakcji, wsparciu społecznościowemu, playlistom, niestandardowym filmom i nie tylko.

Uznanie nastąpiło po tym, jak sygnatariuszka CMG wydała swoją debiutancką EP-kę, Anyways, Life’s Great…, którą można przesyłać strumieniowo TUTAJza pośrednictwem CMG/Interscope Records i zawiera między innymi takie single, jak „Tomorrow 2 (feat Cardi B)” i „Nut Quick”.

„Jestem zaszczycony, że jestem artystą Audiomack #UpNow” – powiedział GloRilla. „Odegrali ważną rolę, pomagając mi nawiązać kontakt z fanami w nowy sposób. Doceniam zespół Audiomack za to, że zawsze okazuje miłość i nie mogę się doczekać, aby budować z nimi więcej w przyszłości”.

Warto przeczytać!  [ALBUM] Meyhem Lauren x Daringer - Czarny Vladimir

„GloRilla to urodzona gwiazda i jesteśmy bardzo dumni, że możemy ją uznać za naszą najnowszą artystkę #UpNow” — powiedział Jason Johnson, starszy wiceprezes ds. marketingu i strategii marki w firmie Audiomack. „Odnotowała bezprecedensowy wzrost od czasu jej pierwszego przesłania w 2019 roku i nie wykazuje oznak spowolnienia. Cieszymy się, że możemy obserwować i wspierać trajektorię jej błyskotliwej kariery”.

GloRilla pierwotnie szturmem podbiła branżę muzyczną na początku tego roku swoim przełomowym singlem, „FNF (Chodźmy)” co wywołało wirusowe wyzwanie, zaowocowało jej debiutem na liście Billboard Hot 100 i utorowało jej drogę do podpisania kontraktu z renomowaną wytwórnią CMG Yo Gottiego. Poszła za tym z ognistą współpracą z Cardi B dla „Jutro 2” co zasygnalizowało jej pierwszy w historii hit Top-10 na listach przebojów Billboard.

Warto przeczytać!  O konwersji: ta muzułmańska laska trzyma!

#UpNow to program dla młodych artystów Audiomack, który przedstawia następną generację światowych supergwiazd muzyki hip-hopowej, R&B, afrobeats i nie tylko. Poprzednie wyróżnienia #UpNow to między innymi Black Sherif, Rod Wave, EST Gee, Blxst, Pooh Shiesty, Sheff G, Omah Lay i Ayra Starr.

© 2022, Seth Barmash. Wszelkie prawa zastrzeżone.