August Alsina ujawnia Man Zu, który uczył go, jak kochać

August Alsina jest dziś popularny w mediach społecznościowych po kończącym sezon odcinku VH1 The Surreal Life, w którym Crooner przedstawił mężczyznę, który uczył go, jak kochać.

W odcinku, który został wyemitowany w poniedziałek (21 listopada), August Alsina zamyka sprawę, woskując poezję o tym, jak bycie w serialu dało mu lekcję miłości.

„To doświadczenie nauczyło mnie miłości w tak wielu formach i aspektach. I co wtedy wiesz? Miłość pojawiła się, ale w nowy sposób” – powiedział przed kamerą August Alsina.

„Chcę się tym dzielić i naprawdę szanować osobę, którą kocham i która mnie kocha i uczy mnie tak wiele o miłości i uzdrawianiu” – kontynuował August. „Chcę to zrobić przed całym światem, ponieważ jest to sprzeczne ze wszystkimi konstruktami, o których można by powiedzieć, że miłość powinna być lub powinna wyglądać”.

Warto przeczytać!  Drake Prezenty Raptors Spiker Z Puszystą Kurtką Misia

Mężczyzna, który został zidentyfikowany jako artysta nagrywający Zu, wchodzi do pokoju i siada obok Augusta Alsiny. Przytulają się pod koniec odcinka, pozostawiając oświadczenie piosenkarza do interpretacji.

August Alsina nie precyzuje swojej orientacji seksualnej ani w jaki sposób zna Zu. Piosenkarz nie wypowiadał się jeszcze na temat odcinka na swoich kontach w mediach społecznościowych. August Alsina i Zu pracowali razem muzycznie w przeszłości. Latem wydali wspólny utwór „2am”.

Dwa lata temu August Alsina oszalał w internecie po tym, jak ujawnił, że ma związek z żoną Willa Smitha, Jadą Pinkett Smith. Aktorka początkowo zaprzeczyła twierdzeniom, ale później przyznała się do „zaplątania” z 30-letnią artystką.

Zobacz film, na którym August Alsina przedstawia mężczyznę, który uczył go, jak kochać poniżej

Najbardziej nieuchwytni raperzy w Internecie

Od Jaya-Z przez Playboi Cartiego po Kendricka Lamara i nie tylko — poznaj najbardziej nieuchwytnych raperów w internecie.

Warto przeczytać!  Szansa, że ​​raper poprowadzi wydarzenie „Noc w muzeum” na rzecz bezdomnych