Ava Will Bio

Dzięki unikalnej mieszance nowego hip-hopu, trap-soul i R&B (oczywiście z odrobiną sosu swag), Ava Will jest gotowa, by odcisnąć swoje piętno na branży rozrywkowej. Urodzona w Orlando na Florydzie Avacia Williams, aka Ava Will, od zawsze była fanką sceny muzycznej. Przed rapowaniem poznała swoją miłość do melodii i już w wieku 9 lat zaczęła doskonalić swoje umiejętności wokalne.
ze sztuką poezji w ruchu, którą świat zna jako RAP.

Pod silnym wpływem nieugryzionego języka Lil Wayne’a, nowatorskich brzmień Timbalanda i anielskiego tonu zmarłej Aaliyah, początkujący artysta postanowił zostać zawodowcem. Ale zanim Ava wystartowała, sięgnęła po swój główny wpływowy składnik, taki jak platynowa maszyna do przebojów, Missy Misdemeanor Elliott. Z takim typem gumbo w twoich żyłach nic dziwnego, dlaczego ma smak. Nie tylko ciągnie do mikrofonu, ale także traci przytomność na perkusji i klawiszach!! Ona praktycznie rządzi sceną….DOLICZNIE!!!

Warto przeczytać!  Ryan Coogler napisał list z podziękowaniami dla fanów za wsparcie „Czarnej Pantery: Wakanda Forever”.

Jako doświadczona artystka teatralna, Ava Will występowała u boku wielu artystów, takich jak Lil Wayne, 21 Savage i inni mieszkańcy Florydy; Plies i Trina. Z każdym występem jej pasja i miłość do sceny oraz stojącego za nią biznesu emanuje jej codzienną harówką. Jej etyka pracy nie ma sobie równych wśród konkurencji i zdobyła publiczne uznanie jako Najlepsza Artystka Rapowa w Orlando na Florydzie, Best in Florida Awards i nie tylko!

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.