Azjata w Los Angeles celuje w czarnych mężczyzn, porażając ich paralizatorem, co prowadzi do tego, że mężczyźni biją go w samoobronie [VIDEO]

Azjata w Los Angeles atakuje czarnych mężczyzn paralizując ich

To smutne do czego doszedł świat. Niedawno pewien Azjata w Los Angeles zaatakował kilku niewinnych czarnych mężczyzn. Kiedy zobaczył czarnych mężczyzn, Azjata zaczął używać wobec nich paralizatora. W rezultacie mężczyzna spotkał się z dużą wrogością. Jest to kontynuacja niepokojącego trendu brutalnych i nieobliczalnych zachowań, wyłapanych w mediach społecznościowych, w których ludzie z różnych grup etnicznych atakują się nawzajem. W zeszłym miesiącu w nowojorskim metrze siedziała Azjatka, która wygłaszała pogardliwe uwagi na temat Czarnych.

Obecnie trwa debata wyścigowa, wynikająca z komentarzy Kanye Westa „Drink Champs”. Rozmowa przeszła od tego, co powiedział Kanye, do tego, co przesłał Kyrie Irving. W przypadku Irvinga przesłał dalej wideo, a następnie został zawieszony w grze. Odkąd doszło do tej sytuacji, Kyrie Irving opuścił sześć ostatnich meczów. Podczas gdy ludzie nadal dyskutują o dramacie celebrytów, w życiu codziennym dzieje się więcej sytuacji, które wywołują więcej debat.

Warto przeczytać!  Wild: brazylijski fan poszedł na całość z tym kostiumem na Mistrzostwa Świata!

Tego popołudnia wideo na Twitterze stało się wirusowe, przedstawiające Azjatę, który atakował czarnych mężczyzn. Mężczyzna jechał pociągiem w Los Angeles. Na filmie widać, jak ten mężczyzna wyciąga paralizator i celuje nim w każdego czarnoskórego mężczyznę, którego zobaczył. W rezultacie wideo przedstawia kilku czarnych mężczyzn biorących odwet fizycznym uderzeniem mężczyzny. Następnie kolejna część wideo pokazała Azjatę ścigającego jednego z czarnych mężczyzn z paralizatorem przez stację kolejową.

Azjata w Los Angeles atakuje czarnych mężczyzn paralizując ich

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…