Barack Obama ujawnia swoją listę ulubionych utworów muzycznych z 2022 roku; Artyści to SZA, Beyoncé, Kendrick Lamar, Ari Lennox i inni

#image_title

Barack Obama ujawnia listę ulubionych utworów muzycznych 2022 roku

Co roku pod koniec roku były prezydent Barack Obama ujawnia różne swoje letnie listy odtwarzania, a także swoje ulubione piosenki. Pan Obama zabrał się do mediów społecznościowych, aby ujawnić swoją listę ulubionych utworów muzycznych z 2022 roku, ponieważ było tam wielu ulubieńców fanów.

Wśród utworów, które znalazły się na playliście Obamy, znalazły się „Shirt” SZA, „POF” Ariego Lennoxa, zajmujący szczyty list przebojów „Break My Soul” Beyoncé i „The Heart Part 5” Kendricka Lamara.

Kendrick, Beyoncé i SZA mieli albumy numer jeden w tym roku. To były wszystkie projekty, które miały nadejść od dawna, ponieważ Kendrick i SZA nie wydawali albumów od 2017 roku. Beyoncé nie wydała solowego albumu od 2016 roku. W rezultacie wszystkie te projekty miały jedne z najlepiej sprzedających się albumów w pierwszym tygodniu z 2022 roku.

Warto przeczytać!  NOWE WIDEO: Rich Homie Quan – „Większe problemy”

„About Damn Time” Lizzo znalazło się również na liście ulubionych utworów Obamy w 2022 roku. Ten rekord osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. About Damn Time AP była również zachwycona swoim nowym albumem „Special”, który wkrótce zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard 200.

Sprawdź listę ulubionych utworów muzycznych 2022 roku byłego prezydenta Baracka Obamy poniżej.

Barack Obama ujawnia listę ulubionych utworów muzycznych 2022 roku

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Źródło