Biała kobieta ubrana w koszulkę „Prawa człowieka” doprowadza wodę do dwóch czarnych bezdomnych [VIDEO]

#image_title

Biała kobieta spryskuje czarnych bezdomnych wężem wodnym

Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że kontakt z ludźmi jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. To samo połączenie pokazało, jak niemili mogą być ludzie, gdy myślą, że nikt nie patrzy. Ale media społecznościowe udowodniły, że zawsze ktoś obserwuje. Nie tylko oglądają, ale także nagrywają. W tym przypadku osoba nagrywająca również zabierała głos. Pewien mężczyzna zobaczył, jak kobieta opryskuje wodą z węża dwóch bezdomnych i ich namiot, więc ją zawołał.

Najbardziej irytujące w przypadku okrucieństwa uchwyconego w mediach społecznościowych jest to, jak ludzie obwiniają media za zgłoszenie tego. Prawie nigdy ta sama złość nie jest skierowana na ludzi, którzy aktywnie krzywdzą innych ludzi. Gdyby wszyscy zjednoczyli się przeciwko ludziom źle traktującym innych ludzi, świat naprawdę stałby się lepszym miejscem. W międzyczasie ludzie nie mają nic przeciwko spryskiwaniu innych ludzi wodą z węża, a wszystko to w koszulce z napisem „prawa człowieka”.

Warto przeczytać!  Keith Murray – Decasi

Aby mieć miejsce prowadzenia działalności, zrozumiałe jest zdenerwowanie, że bezdomni koczują przed lokalem. Nie wiadomo, co doprowadziło do tego, że ta kobieta, która okazała się być białą, spryskała wodą tych dwóch bezdomnych, którzy byli czarnymi. Wideo zaczyna się od mężczyzny, który wzywa kobietę do opryskiwania tych ludzi. Oprócz opryskiwania namiotu, w którym spali ludzie, opryskiwała także ich jedzenie. Wezwana kobieta broniła swoich działań.

Znajdź cały film tutaj.

Biała kobieta spryskuje czarnych bezdomnych wężem wodnym

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło