Biała kobieta wielokrotnie nazywa kierowcę Czarnego Ubera „n-słowem” i mówi mu, że jest jego szefową [VIDEO]

Biała kobieta nazywa czarnego kierowcę Ubera słowem n

To smutne, jakie rzeczy ludzie robią, kiedy nikt nie patrzy. Ludzie twierdzą, że nie robią pewnych rzeczy lub nie zachowują się w określony sposób. Jednak gdy tylko myślą, że światła są zgaszone, uczestniczą w tak obrzydliwym zachowaniu. Na szczęście jest to dzień i wiek informacji i technologii. Dzieje się tak po tym, jak matka nawołuje szkołę swojego syna z powodu rasistowskiego zachowania w klasie. Kobieta rzuciła rasistowskie obelgi i napaść fizyczną na mężczyznę, który prowadził jej Ubera.

Waszyngton DC jest nie tylko stolicą kraju, ale jest uważany za jedno z najbardziej postępowych miast w Ameryce. W ostatniej dekadzie miasto poczyniło znaczne postępy w prawie każdej kategorii. Podobnie jak większość śródmiejskich miast, DC było kiedyś uważane za jedno z najniebezpieczniejszych miast w Ameryce. Jednak ponowne inwestycje w stolicy kraju doprowadziły do ​​podjęcia wielu kroków. Teraz śródmieście DC jest wypełnione wszelkiego rodzaju ludźmi.

Warto przeczytać!  OG wciąż to rozumie… Zostawił tę dziewczynę bez słowa… Pokazując, że jest w grze od dziesięcioleci!

Ponieważ Waszyngton jest domem dla wielu wpływowych ludzi, napięcia mogą być wysokie. Na Twitterze pojawiło się wideo przedstawiające kobietę, która najwyraźniej ma dość. Kiedy jechała swoim Uberem, doszło do pewnego rodzaju nieporozumienia. W rezultacie kobieta odeszła i zaczęła rasistowską tyradę. Kobieta i kierowca wyszli z pojazdu. Wywiązuje się kłótnia, w której kobieta obraża mężczyznę, a także poniża go fizycznie.

Obejrzyj cały film tutaj.

Biała kobieta nazywa czarnego kierowcę Ubera słowem n

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…