Big Sean i Jhene Aiko powitali na świecie chłopca: „Szczęśliwy, zdrowy i ma wszystko, o co moglibyśmy prosić”

Rodzina Big Seana i Jhene Aiko powiększyła się o jedną osobę. Dziś Aiko pojawiła się na Instagramie, aby ogłosić narodziny ich synka.

Ich dziecko urodziło się w zeszłym tygodniu, 8 listopada, a Aiko ujawniła, że ​​ma na imię Noah Hasani.

„Po 24 godzinach pracy, całkowitym zaćmieniu Księżyca i kiedy padał deszcz… przyszedł” – napisała Aiko w swoim poście na Instagramie. „mój mały Yoda, mój Sani”.

https://www.instagram.com/p/ClHlUZjSKsv/?utm_source=ig_web_copy_link

W jej poście była kolekcja zdjęć, głównie jej otoczona rodziną i bliskimi w czasie porodu. Ponadto na pobliskim parapecie wisiał oprawiony w ramki obraz jej zmarłego brata, Miyagi, otoczony kryształami.

Sean zabrał się również na swój Instagram, aby podzielić się wiadomościami, wspominając również deszcz i zaćmienie, mówiąc: „jest tutaj cały i zdrowy. Szczęśliwego, zdrowego i wszystkiego, o co moglibyśmy prosić i więcej. Wszystko dla Ciebie, Synu”.

Warto przeczytać!  SoulRocca i M-Dot łączą siły w „Toil” [Video]

Noah jest drugim dzieckiem Aiko i pierwszym Seana. W wywiadzie dla Billboard w czerwcu, zanim oboje ogłosili, że spodziewają się dziecka, Aiko powiedziała, że ​​najlepszą radą, jaką może dać rodzicom, jest znalezienie odpowiedzialnej równowagi.

Poświęć chwilę dla siebie i znajdź wdzięczność w tych chwilach, nawet jeśli musisz zrobić pranie. Dlatego lubię jeździć. Ważne jest również, aby spędzać czas ze swoimi dziećmi i znajdować w tym radość, ponieważ tak szybko dorastają. Będziesz tęsknił za tym, kiedy byli z tobą cały czas.