Big Willow przejmuje dystrybucję filmów i muzyki dzięki swoim platformom streamingowym dla niezależnych artystów

William H. McKinney III jest jednym z pionierów w Detroit, który urzeczywistnia swoje marzenia o wprowadzaniu innowacji w przemyśle muzycznym i filmowym. Pod pseudonimem Big Willow czerpał inspirację z wcześniejszych legend, które podniosły Detroit do poziomu popularności w branży. Pionierzy, tacy jak założyciel Motown, Berry Gordy, pozostawili ślad dla współczesnych twórców, takich jak Big Willow, aby kontynuować żyzne dziedzictwo Motown i dokładnie to zrobił Big Willow. Podążając śladami Berry’ego Gordy’ego, ma na celu pomóc niezależnym artystom i twórcom filmowym w obraniu własnej ścieżki i stworzeniu niezależnej alei głównego nurtu.

Big Willow wyprodukował do tej pory 15 filmów niezależnych, uczestnicząc w przemyśle filmowym stanu Michigan i zrewolucjonizując niezależny film Boom swoim filmem Detroit Classic „CornerStore” w reżyserii Joe Doughrity. Przypisuje mu się pobudzenie przemysłu filmowego w Detroit dzięki wielkiemu wydarzeniu networkingowemu znanemu jako Michigan Film Gala.

Warto przeczytać!  SZA: Wielu ludzi nie oddało swoich wierszy na album „SOS”.

Big Willow nie tylko wyrobił sobie markę w branży filmowej, ale wykorzystał swoją pomysłowość do opracowania maszyny, która pomaga niezależnym artystom muzycznym, promotorom i filmowcom dotrzeć z ich rzemiosłem do mas. Jako dyrektor generalny i prezes platformy dystrybucji muzyki, Muuzic Distro i współzałożyciel MuuzicTyme ​​Ent Network, Big Willow wykorzystał swoje pasje do dystrybucji, aby pomóc zmienić przyszłość własnej dystrybucji. Big Willow ma na celu połączenie sił z innymi gigantami z Detroit, aby pomóc zmienić sposób, w jaki świat konsumuje sztukę na skalę światową za pośrednictwem transmisji strumieniowej.

Obecnie Big Willow zajmuje się produkcją nowego miejskiego filmu fabularnego hip-hopowego „HOOD CLEANER” w reżyserii Darisa D. McKinneya, którego producentami wykonawczymi są jego partnerzy Delano Glass i Lauri Elle. Nadchodzący film zostanie udostępniony za pośrednictwem serwisu streamingowego Big Willow, którego współzałożycielem jest Muuzictyme Entertainment Network.
Big Willow’s przejmuje również inicjatywę w zakresie konceptualizacji tematów i tematów dla kultowego Hip Hop Guru Brother, J of the X-Clan i producenta wykonawczego muzyki aktora, który stał się artystą Brandonem T. Jacksonem, jego nowego albumu „DAWID DANCE”.
Rozszerzenie korzyści z jego usługi dystrybucji muzyki, www.MuuzicDistro.com, na jego syna rapera Lil Willow wraz z nadchodzącymi artystami z Detroit, „Dolla Jugganot” i Big City z BCM, gdy stał się jednym z najbardziej kreatywnych umysłów D.

Warto przeczytać!  Tory Lanez uznany za winnego zastrzelenia Megan Thee Stallion

LINKI DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH:
https://Instagram.com/McKinneyentgroup
https://www.instagram.com/muuzictymetv
https://www.Instagram.com/muuzicdistro
Kontakt w sprawie wywiadów: Delano Glass/ Glass House Pr firm 313 595-2369
W sprawie MATERIAŁÓW PRASOWYCH Kontakt: muuzicdistro@gmail.com

Imo Wimana Chadband, znany w świecie kreatywnym jako Wimana, jest entuzjastą muzyki, autorem tekstów, poetą, autorem i scenarzystą z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w świecie kreatywnym.
Jego miłość do hip-hopu/rapu i pisania została odkryta w latach liceum, a reszta jest, jak mówią, historią. Pasja Wimana do dziennikarstwa i pisania doprowadziła go do osobistego wydania kilku kreatywnych projektów, a także do profesjonalnego świadczenia usług pisarskich dla klientów na całym świecie.
Jest autorem i kuratorem treści dla różnych blogów i stron internetowych ze swoim unikalnym stylem pisania i nadal poszerza swój arsenał, aby zapewnić czytelnikom jak najlepsze wrażenia dzięki swojej pracy.

Warto przeczytać!  Akon wyjaśnia, dlaczego zgadza się, że Nick Cannon jest ojcem 11 dzieciŹródło