Biracial kobieta obraża swojego białego ojca podczas przemówienia na jego pogrzebie, nazywając go „rasistą” i mówi, że nie będzie jej za nim tęsknić [VIDEO]

Biracialna kobieta obraża swojego białego ojca na jego pogrzebie

Nikt nie jest doskonały i każdy popełnia błędy. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o rodziców i ich dzieci. Zwłaszcza w przypadku rodziców po raz pierwszy popełniane są błędy. Jednak dobrymi rodzicami są ci, którzy dbają o swoje dzieci. Jednocześnie bycie dobrym rodzicem nie czyni człowieka doskonałym. To, co ta kobieta zrobiła na pogrzebie ojca, trudno opisać słowami.

Każda osoba na tyle pobłogosławiona, by mieć rodziców, dojdzie do punktu, w którym odkryje, że ich rodzice nie są doskonali. Czasami jest to szokujące, gdy ktoś zdaje sobie sprawę z niedoskonałości swoich rodziców. W przypadku tej młodej damy dowiedziała się, co jej ojciec myśli o rasie. Pomimo tego, że była dwurasowa, zgodnie z jej przemówieniem, jej ojciec miał kontrowersyjne opinie na temat rasy. W rezultacie wykorzystała jego pogrzeb, aby wyemitować swoje problemy.

Warto przeczytać!  Super znani faceci z Fun Time rozpowszechniają świąteczną radość w „Holiday EP: Advent” (recenzja EP)

Podczas pogrzebu ojca młoda kobieta wygłosiła przemówienie. Zwykle dzieje się tak, gdy dziecko mówi miłe słowa o swoich rodzicach. Zazwyczaj opowiada się wzruszającą lub zabawną historię. Jednak młoda dama zrobiła coś nie do pomyślenia. Chociaż przyznała ojcu, że jest dobrym dostawcą, postawiła go również za bycie „białym mężczyzną cis płci”. Ponadto nazwała go rasistą, między innymi obelgami. Po okrutnej przemowie skierowanej do jej ojca, na jego własnym pogrzebie, powiedziała, że ​​nie będzie za nim tęsknić.

Biracialna kobieta obraża swojego białego ojca na jego pogrzebie

Ta kobieta stała się popularna na TikToku za dyskredytowanie i poniżanie jej białego ojca na jego pogrzebie.

Warto przeczytać!  Rasistowski Trump organizuje kolację z czarnym facetem Ye i białym suprematystą Nickiem Fuentesem

Mówi, że nie będzie za nim tęsknić, ponieważ jest „rasistą, kochającym Trumpa, cis hetero, białym mężczyzną”. pic.twitter.com/zxJfFlI0Ug

— Libs of TikTok (@libsoftiktok) 15 listopada 2022 r

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…