Blxst oferuje swój własny zmysłowy remiks „Cuff It” Beyoncé

#image_title

Ostatni album Beyoncé Reinassance odbił się szerokim echem wśród wielu osób. Jednym z nich był Blxst. 30-letni raper właśnie wypuścił własną wersję inspirowanego disco hitu Queen Bey „Cuff It”. Remiks utworu zatytułowany „Cuff It / Wetter” został opublikowany na oficjalnej stronie Blxst na YouTube w sobotę 14 stycznia. Uduchowiony utwór trwa około półtorej minuty i jest idealnym połączeniem Bey i piosenkarza.

„Chcę się zakochać / mam ochotę coś spieprzyć” — śpiewa duet. „Potrzebuję czegoś do picia w moim kubku, hej / jestem w nastroju, żeby coś spieprzyć”.

Blxst, którego prawdziwe nazwisko brzmi Matthew Dean Burdette, wydał swój debiutancki album Before You Go w kwietniu ubiegłego roku. W projekcie wzięli udział artyści tacy jak Arin Ray, Rick Ross, Zacari i Grandmaster Vic. Piosenkarz był także producentem kilku utworów na album, który obejmuje 13 utworów.

Warto przeczytać!  Ras Ceylon (@RasCeylon) – „To Srv The Ppl” LP

Niedawno kalifornijski piosenkarz i raper połączył siły z innym mieszkańcem Cali, Larrym Junem, przy utworze zatytułowanym „Keep Calling”. Pracował także z Babyface Rayem i Niją przy „Spend It”.

Chociaż nie jest jasne, co Blxst zaplanował na 2023 rok, fani cierpliwie czekają na jego kolejny projekt.

Sprawdź wideo Blxst „Cuff It / Wetter” powyżej.

Źródło