Bobby J z Rockaway & Nef – Radio Days (Album/Audio/iTunes/Spotify)

Rockaway Beach, pochodzący z Queens Bobby J. Z Rockaway i Brooklyn-by-way-of-New England, niezwykły producent Nef, połączył siły, by zaprezentować swój pierwszy wspólny projekt zatytułowany RADIO DAYS

Album zapożyczył tytuł od klasycznego filmu Woody’ego Allena pod tym samym tytułem, który został nakręcony w Rockaway Beach, rodzinnym mieście Bobby’ego. Nawiązuje do czasów, kiedy ludzie tłoczyli się wokół radia, słuchając muzyki po raz pierwszy, mając nadzieję, że usłyszą nową piosenkę swojego ulubionego artysty. Kiedy programowanie nie było jeszcze zmonopolizowane przez garstkę wybrańców, powierzchowne bariery między głównym nurtem a undergroundem prawie nie istniały, a bycie degustatorem rzeczywiście coś znaczyło.

W „Radio Days” gościnnie wystąpili J57 (doświadczony producent i 1/3 rapowego tria Jamo Gang z Rasem Kassem i El Gantem), Wais P (wcześniej brooklyński duet Da Ranjahz/Roc-A-Fella Records), legendarny Brooklyn Spitter FT Street Smartz, weteran rapu z Detroit Hush i nowicjusz Queens Michael Fiya.

Warto przeczytać!  Summer Walker mówi o anulowaniu Balenciagi „Jak wszyscy anulowali Kyrie i Kanye”

Składający się z 9 utworów projekt zabiera słuchacza w audiowizualną podróż, czerpiąc inspirację z szerokiego wachlarza wpływów muzycznych, na których Nef i Bobby dorastali. Razem stworzyli doświadczenie dźwiękowe, które jest w równym stopniu vintage i współczesne, analogowe i cyfrowe, a oldschoolowa wrażliwość spotyka się z wykonaniem w nowej szkole.

Przygotuj puste kasety, włącz nagrywanie na odtwarzaczu stereo i włącz „Radio Days”.

Bobby J z Rockaway & Nef – Radio Days przez iTunes/Spotify

https://twitter.com/BobbyJRockaway
https://instagram.com/bobbyjfromrockaway
https://twitter.com/producedbynef
https://instagram.com/producedbynefŹródło