BoobieBlood udostępnia okładkę „Kome ​​Shop” i ramy czasowe wydania

#image_title

Podczas gdy fani mogą spodziewać się, że projekt pojawi się tutaj przed latem, co według niego będzie jego najlepszym dziełem, mogą również wyczekiwać jego wyczekiwanej EP-ki „Main Fokus”, która trafi do nas w lutym

BoobieBlood szykuje się, by pobłogosławić swoich fanów mnóstwem nowych materiałów i nowości w swoim projekcie „kome shop”. Nowa kolekcja rapera z Minnesoty ma pojawić się latem 2023 roku, co ogłosił w swojej relacji na Instagramie wraz z ramami czasowymi premiery, Boobieblood opublikował również okładkę swojego albumu dla projektu, w którym wschodząca gwiazda hip-hopu liczy pieniądze w przed domem pułapek ze swoim niedawno podpisanym artystą grupy muzycznej Wyldlyfe „Two8 Blocka”.

Reklama

Warto przeczytać!  Bandmanrill wprowadza klimat Jersey wszędzie

Podczas gdy fani mogą spodziewać się, że projekt pojawi się tutaj przed latem, co według niego będzie jego najlepszym dziełem, mogą również wyczekiwać jego wyczekiwanej EP-ki „Main Fokus”, która trafi do nas w lutym. od jakiegoś czasu i planuje wypuścić 2 utwory przed wydaniem, aby jego fani wiedzieli, czego się spodziewać, w tym miesiącu wydał „my elewacji” z T-Rell i „determination”.

Pod koniec stycznia ma również wystąpić w Phoenix w Arizonie i Las Vegas w stanie Nevada z kolegami z wytwórni „Bentley Records”, z którą ma również podpisaną umowę dystrybucyjną. Sprawdź jego okładkę i przeboje „On Purpose” i „My Elevation”.

Połączyć:

IG: @BoobieBlood_


Warto przeczytać!  Pandora wymienia artystów GloRilla, LaRussell i Coco Jones do obejrzenia w 2023 roku