Boosie wierzy, że Jay-Z, pomimo całego szacunku, jakim się cieszy, nie jest już istotny pod względem muzycznym

Boosie Badazz nie jest obcy w dzieleniu się swoimi kontrowersyjnymi opiniami, aw niedawnym wywiadzie właśnie to zrobił.

Raper z Luizjany rozmawiał z DJ Vladem o znaczeniu Jaya-Z w hip-hopie. W klipie, który pojawił się w Internecie wczoraj (30 listopada), Boosie i osobowość YouTube rozmawiali o raperach OG, takich jak Jay-Z i Nas, oraz o ich miejscu w hip-hopie. Podczas gdy Vlad zauważył, że starszym raperom może być trudno pozostać na czasie, Jay-Z jest jednym z nielicznych, którym udało się odkryć siebie na nowo. Ale wygląda na to, że Boosie się nie zgadza.

Raper przyznaje, że ludzie szanują przedsiębiorczość Jaya-Z, ale jeśli chodzi o muzykę, jego piosenki nie są grane w klubach. Nie rezonują z młodszymi tłumami, szczególnie z milenialsami w wieku od 25 do 35 lat.

Warto przeczytać!  A$AP Rocky oficjalnie wydaje singiel „Sh*ttin' Me”.

„Kiedy chodzę do tych klubów w Atlancie – tych klubów od 25 do 35 – nie słyszę Nasa, nie słyszę Jaya-Z” – powiedział. „W każdym klubie, do którego chodzę, nie jest to jeden lub drugi… Jay-Z jest szanowany przez tych ludzi za to, że jest szefem. Kiedy Jay-Z miga przez tę muthaf*cką, to coś z miliardem dolarów; to coś z 500 miliardami, 200 miliardami, kiedy te młode czarnuchy go widzą.

„To nie jego piosenki pojawiają się w pieprzonych mediach społecznościowych; to jego pośpiech” – kontynuował. „Ten czarnuch się wkurzył”.

Komentarze rapera „Wipe Me Down” są następstwem niedawnej dyskusji, w której inny raper, 21 Savage, wygłosił uwagi podczas sesji w Clubhouse, gdzie powiedział, że Nas nie jest odpowiedni dla młodszego pokolenia, wywołując masową debatę w mediach społecznościowych.

Warto przeczytać!  Poziom Chrisa | Biografia, dyskografia, fakty, muzyka, nagrody, osiągnięcia, wartość netto, ścieżka dźwiękowa, wiek, wzrost (aktualizacje)

Sprawdź klip poniżej.