Boosie woła Donalda Trumpa o to, że chce, aby handlarze narkotyków zostali skazani na karę śmierci

Boosie Badazz jest znany z tego, że dzieli się swoimi opiniami na temat niemal wszystkiego, co przychodzi mu na myśl. W tym tygodniu mieszkaniec Baton Rouge zwrócił uwagę na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Donald Trump zapowiedział, że w 2024 roku po raz trzeci będzie kandydował na prezydenta. W swoim orędziu zapowiadał wznowienie tzw. wojny z narkotykami. Ta prohibicja/kampania wojskowa sięga czasów administracji Richarda Nixona w latach siedemdziesiątych.

„Wypowiemy wojnę kartelom i powstrzymamy fentanyl i śmiercionośne narkotyki przed zabijaniem 200 000 Amerykanów rocznie” – oświadczył Trump. „Będziemy prosić każdego, kto sprzedaje narkotyki, zostanie przyłapany na sprzedaży narkotyków, aby otrzymał karę śmierci za swoje haniebne czyny”.

Warto przeczytać!  Miliarder Ronald Lauder żąda Apple Music i Spotify usuwa całą muzykę Kanye Westa

Wezwanie Donalda Trumpa do wprowadzenia kary śmierci w federalnych sprawach narkotykowych nie spodobało się Boosie Badazzowi. 40-letni raper z południa zabrał się za Twittera, by zawołać o propozycję polityczną kontrowersyjnego republikańskiego polityka.

„KARA ŚMIERCI DLA HANDLISTÓW NARKOTYKÓW WTF‼️ @POTUS45 CZY MASZ KARĘ ŚMIERCI DLA BIAŁYCH GLINIARZY, KTÓRZY ZABIJAJĄ NIEWINNYCH CZARNYCH MĘŻCZYZN?” napisał na Twitterze Boosie w czwartkowe popołudnie.

KARA ŚMIERCI DLA HANDLISTÓW NARKOTYKÓW WTF ‼️@POTUS45 CZY WPROWADZISZ KARĘ ŚMIERCI DLA BIAŁYCH GLINIARZY, KTÓRZY ZABIJAJĄ NIEWINNYCH CZARNYCH MĘŻCZYZN?Obraz
##>

Boosie Badazz nie jest obcy sprawom narkotykowym

Przesłanie Boosie do Trumpa odnosiło się do niezliczonych nieuzbrojonych Afroamerykanów, którzy stracili życie podczas interakcji policyjnych w Ameryce. Ruch #BlackLivesMatter zwrócił uwagę na wątpliwą śmierć Michaela Browna, Erica Garnera, George’a Floyda i innych obywateli amerykańskich z rąk organów ścigania.

Warto przeczytać!  BayWitDaCake – koniec gry (teledysk)

W przeszłości Boosie borykał się z własnymi problemami prawnymi. W 2009 roku przyznał się do posiadania marihuany. Rok później Boosie został również oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i spisek narkotykowy.

W 2012 roku ława przysięgłych z Luizjany uznała Boosie za niewinnego morderstwa pierwszego stopnia. Jednak urodzony jako mężczyzna Torrence Hatch odsiedział prawie pięć lat w więzieniu stanowym za sprawę narkotykową z 2009 roku. Boosie stał się wolnym człowiekiem w marcu 2014 roku.

Oprócz wywołania planu kary śmierci Donalda Trumpa, Boosie Badazz skrytykował także jednego z największych zwolenników Trumpa. W zeszłym miesiącu Boosie wysadził Kanye „Ye” Westa za promowanie koszulek „White Lives Matter” i fałszywe sugerowanie, że George Floyd zmarł w wyniku przedawkowania fentanylu.

Warto przeczytać!  Offset mówi, że jest w „ciemnym miejscu” po przejściu Takeoff

@kanyewest NIENAWIŚĆ DO CZARNYCH JEST SMUTNA. N WCIĄŻ WSPIERAJĄ TWOJĄ COON ASS. Najpierw niewolnictwo było wyborem, białe życie ma znaczenie, teraz George Floyd itp. N TO STRASZNE, ŻE CZARNI Z PLATFORMĄ NIE MÓWIĄ CI GÓWNO ZA ATAKOWANIE NASZEJ RASY TAK JAK TY ROBISZ #WELLIAM U SICK FRFRObraz
##>