Bożonarodzeniowy pokaz światełek w Houston stał się popularny dzięki zsynchronizowaniu jego wyświetlania z piosenkami Bad Bunny i Lil Jona

#image_title

Jeśli kilka odtworzeń „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey wyczerpało Twój zestaw stereo, właściciel domu w Houston wymyślił kreatywny sposób na urozmaicenie świąt. Mężczyzna o imieniu Frank To-ong, lepiej znany jako H-Town Frankie, już dziewiąty rok z rzędu powraca ze swoimi doskonale zsynchronizowanymi lampkami bożonarodzeniowymi.

Chociaż nie jest niczym niezwykłym, że właściciele domów synchronizują świąteczne lampki z tradycyjnymi kolędami, Frankie lubi synchronizować swoje światła, aby mrugały i wyświetlały się przy niektórych wielkich hukach.

W jednym z klipów TikTok widać, jak niektóre światła Frankiego migają w rytm utworu „Get Low” Lil Jona i The Eastside Boyz, a tekst jest wyświetlany na zamkniętych drzwiach garażu.

W innym klipie zapalają się światła do jednego z największych tegorocznych hitów, „Titi Me Pregunto” Bad Bunny.

Warto przeczytać!  „2007” oficjalnie dodany do nadchodzącego albumu JID „The Forever Story”

Wygląda na to, że Frankie lubi wprowadzać się w świąteczny nastrój począwszy od listopada. W jednym z klipów widać, jak światła tańczą w rytm remiksu piosenki Shirley Caesar „Beans, Greens, Tomatoes”, która jest powtarzana co sezon na Święto Dziękczynienia.

W wywiadzie dla Secret Houston Frankie wyraził dumę ze swojego rodzinnego miasta, a także z globalnego wpływu świateł.

„Kiedy ludzie wiedzą, że twórca tych treści pochodzi z Houston, napawa mnie to dumą” — powiedział Frankie. „To najfajniejsza rzecz na świecie. To jest moje miasto. To jest moje miasto.”

Sprawdź niektóre z synchronizacji świateł bożonarodzeniowych powyżej.