Brat PnB Rock podjeżdża do Roscoes „20 Deep”

Rodzina i fani PnB Rock wciąż opłakują stratę zabitego rapera. 30-latek został zastrzelony we wrześniu podczas próby napadu w Los Angeles. PnB Rock był w niesławnym Roscoes Chicken & Waffle, gdzie został napadnięty i zamordowany.

We wtorek (29 listopada) brat Rocka, PnB Meen, podzielił się w mediach społecznościowych, że zatrzymał się w Roscoes, gdzie zginął jego brat. Meen mówi, że pojawił się „20 głęboko” w słynnym miejscu śniadaniowym. Opublikował zdjęcie klipu informacyjnego, który brzmiał: „PnB Rock Shot And Killed In LA. PnB Meen wyciąga 9 głębokich rzeczy idź w lewo Shooter. ”

NOWY JORK, NOWY JORK — 8 LUTEGO: PnB Rock pojawia się w pierwszym rzędzie R13 podczas New York Fashion Week: The Shows 8 lutego 2020 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Bennett Raglin/Getty Images dla NYFW: The Shows)

Warto przeczytać!  Wideo: Summer Walker Ft. Seksowna czerwień „Sense Dat God You”
Czytaj więcej: Brat PNB Rock, PNB Meen Pens Heartbreaking Post

PnB Meen poprawił klip własnym podpisem. „Właściwie podciągnąłem się na głębokość 20” — napisał Meen. „Pobierz historię odchylenia str. 8. Od tego czasu byłem w Los Angeles trzy razy. Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Poruszałem się. Śmierć PnB Rocka wstrząsnęła kulturą. Wielu rówieśników rapera dzieliło się specjalnymi wspomnieniami o raperze przed jego przedwczesną śmiercią.

Nicki Minaj napisała specjalną wiadomość dla swojego współpracownika „Fendi”. „Po Pop Smoke nie ma możliwości, abyśmy jako raperzy lub nasi bliscy nadal publikowali lokalizacje, w których się znajdujemy. Aby pokazać gofry i trochę smażonego kurczaka????! Praca z nim była przyjemnością. Wyrazy współczucia dla jego mamy i rodziny. To przyprawia mnie o mdłości”.

Warto przeczytać!  Aktualizacja startu: Prawnik Lil Cama zaprzecza, że ​​zastrzelił rapera pomimo zarzutów dotyczących broni

Brat PnB Rock, Meen, również podzielił się głębokim postem po stracie brata. „Byłeś jedynym, który wierzył, że mogę robić to, co ty” – powiedział. „Nie mogę przestać płakać, bracie, dlaczego nie masz mnie przy sobie, zawsze mam cię z tyłu, z przodu i po bokach. Proszę daj mi siłę do tego. Całą moją duszą noszę. Stań w interesach, wyjaśnij, dlaczego odpoczywasz, mój bracie. To moja pierwsza wiadomość do Ciebie z wielu. Nie mogę uwierzyć w to gówno. podziwiałem cię”

Na szczęście PnB Meen i jego załoga opuścili Roscoes Chicken & Waffles cali i zdrowi.