Brat Takeoffa, YRN Lingo, po jego śmierci pisze emocjonalny list otwarty do Takeoffa

Brat Takeoffa, YRN Lingo, pisze list po śmierci Takeoffa

To już prawie miesiąc, odkąd hip-hop stracił Takeoff. Raper Migos został zastrzelony na początku tego miesiąca w Houston. Stało się tak w wyniku znalezienia się w krzyżowym ogniu tego incydentu, który miał miejsce na miejscowej kręgielni. W tym czasie on i Quavo grali w kości, ponieważ Quavo wkrótce wdał się w kłótnię, która wkrótce doprowadziła do strzelaniny na zewnątrz.

Od śmierci Takeoffa celebryci zamieszczali w mediach społecznościowych różne wyrazy uznania. Jednym z najnowszych, który to zrobił, jest YRN Lingo. Lingo jest bratem Takeoffa i współpracował z nim i Migosem przy wielu okazjach.

Lingo w poniedziałek wieczorem pojawił się na swoim kanale na Instagramie, aby napisać emocjonalny list na cześć Takeoff. Wyjaśnił, jak wciąż nie może uwierzyć, że to jest jego rzeczywistość i jak wiele Takeoff zrobił dla niego podczas ich wspólnego czasu. Obaj wspominali również jako dzieci, jak Takeoff odniósł sukces w życiu jako raper. Lingo chwalił także pokorę Takeoffa oraz to, jak dobrze się wypowiadał i był cichy.

Warto przeczytać!  Jason Joshua: Złoty głos

Sprawdź pełny list YRN Lingo do Takeoff na Instagramie poniżej.

Brat Takeoffa, YRN Lingo, pisze list po śmierci Takeoffa

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…