Brooklyn MC Biggie został uhonorowany własnym butem Air Jordan

Biggie zostaje uhonorowany limitowaną edycją butów Air Jordan Sneaker z okazji 50. urodzin hip-hopu w tym roku.

Eleganckie nowe tenisówki zostały zaprezentowane na oficjalnej stronie legendarnego rapera na Instagramie i zostały ogłoszone jako efekt współpracy między marką obuwniczą a The Christopher Wallace Memorial Foundation. Buty Christopher Wallace Air Jordan XIII są już dostępne na aukcji, a licytacja zaczyna się od 1 dolara.

„W jednej chwili, aby bronić wiary w siebie, @jumpman23, The Christopher Wallace Memorial Foundation i @sothebys współpracowali przy limitowanej edycji Christopher Wallace Air Jordan XIII na cześć #JORDANYEAR (2023) i 50. rocznicy Hip Hopu ” – czytamy w podpisie. „23 pary butów The Christopher Wallace Air Jordan XIII można teraz licytować do 3 lutego, a oferty zaczynają się od 1 dolara”.

Warto przeczytać!  Jak uniknąć oszustwa w biznesie związanym z promocją muzyki według marketingowego potentata Cody'ego Patricka

Kontynuowano: „Wpływy z aukcji przyniosą korzyści Fundacji Christopher Wallace Memorial Foundation, której celem jest wzmocnienie pozycji młodzieży śródmiejskiej za pomocą edukacyjnych instrumentów edukacyjnych, sponsoringu, grantów oraz programów i kampanii mentorskich opartych na społecznościach, a wszystko to zgodnie z jej mottem Think BIG” Książki zamiast broni.

Super-rzadkie kopnięcia będą również wystawiane publicznie w nowojorskich galeriach Sotheby’s od poniedziałku (23 stycznia) do 3 lutego.

Źródło