Buttah Skin autorstwa Doriona Renauda świętuje święta w Nowym Jorku ze specjalnymi gośćmi Cassie i Angelą Yee

#image_title
BUTTAH SKIN BY DORION RENAUD ŚWIĘTUJE WAKACJE W NYC DWOMA WYSTĘPAMI POP-UP/MEET & GREET W ALLURE STORE I MACY’S HERALD SQUARE 12/14-16

Zdjęcie: Christopher Claxton – Coś lekkiego dla mediów

Skóra Buttaha przez Dorion Renaud jest numerem jeden na całym świecie, organiczną, wolną od okrucieństwa firmą zajmującą się pielęgnacją skóry należącą do czarnych. W środę (12.12) prężnie rozwijająca się marka kosmetyczna świętowała swój pomyślny rok i ukochane produkty prywatnym wakacyjnym spotkaniem w Allure Store w Nowym Jorku. Dorion Renaud był zachwycony spotkaniem ze swoimi zwolennikami, obok gwiazdy zimowej kampanii marki, Kasia. Doświadczeniu towarzyszył lekki poczęstunek kawowy oraz oficjalne torby upominkowe Buttah Skin z kilkoma próbkami produktów.

Przy dobrej muzyce i dobrej rozmowie przed rozpoczęciem wieczoru wszyscy goście byli zachwyceni, mogąc odkrywać Buttah Skin i dowiedzieć się więcej o fundamencie marki.

Warto przeczytać!  Typ Qwiet – zbyt dobry, by zakończyć

IMG_5500 Buttah Skin autorstwa Doriona Renauda świętuje święta w Nowym Jorku ze specjalnymi gośćmi – Cassie i Angelą Yee

Zdjęcie: Christopher Claxton – Coś lekkiego dla mediów

Wydarzenie obejmowało również sesję pytań i odpowiedzi, której gospodarzem był oficjalnie media maven Angela Yee, gdzie zwolennicy i nowicjusze Buttah Skin mogli dowiedzieć się więcej o marce i samych panelistach. Nagrodzony wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry, zaleceniami produktów i inspirującymi sukcesami w pielęgnacji skóry od Doriona Renauda, ​​Angeli Yee i samej Cassie. Pod koniec fani mogli połączyć się z całą trójką i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie ogólnie okazało się prawdziwym sukcesem, a jego dzisiejszą kontynuacją było nowe spotkanie i powitanie na Macy’s Herald Square z udziałem Malika. Pamiętaj, aby być na bieżąco z Buttah Skin poniżej:

© 2022, alana. Wszelkie prawa zastrzeżone.