Były prawnik Tory Lanez wyjaśnia, dlaczego już go nie reprezentuje

#image_title

Wygląda na to, że Tory Lanez zmienił adwokata.

Według doniesień raper nie będzie już reprezentowany przez adwokata George’a Mgdesyana. Reporterka Meghan Cuniff napisała na Twitterze, że Lanez zatrudnił słynnego prawnika Davida Kennera, który jest znany z reprezentowania Snoop Dogga i Suge Knighta.

Reporterka Rolling Stone, Nancy Dillon, mówi, że Mgdesyan jasno daje do zrozumienia, że ​​nie opuszcza zespołu Tory’ego na złych warunkach. W oświadczeniu mówi: „Nie odwołuję się, więc musieliśmy zatrudnić kogoś, kto zajmie się apelacją” – powiedział Mgdesyan.

Aktualizacja Tory Lanez: Sąd potwierdza, że ​​jutro odbędzie się rozprawa w sprawie „zastąpienia pełnomocnika”

George Mgdesyan mówi, że odchodzi w dobrych stosunkach, ustępując miejsca Davidowi Kennerowi (wieloletniemu prawnikowi Suge Knighta):

Warto przeczytać!  Cierpienie i ofiary Muzyka Ekspansja na modę, festiwale i otwiera nowe biuro

„Nie odwołuję się, więc musieliśmy zatrudnić kogoś, kto zajmie się apelacją”

— Nancy Dillon (@Nancy__Dillon) 9 stycznia 2023 r

Mówi również, że jeśli to możliwe, nadal „może uczestniczyć” w rozprawie skazującej Laneza 27 stycznia, „jeśli to możliwe”. Wyjaśnia: „Jako partia, która reprezentowała torysów i przyjaźni się z torysami, mam w tym interes”.

Wcześniej informowaliśmy, że Tory Lanez został uznany za winnego w sprawie Megan Thee Stallion. Został oskarżony o napaść z półautomatycznego pistoletu, przewożenie załadowanej, niezarejestrowanej broni palnej w pojeździe i strzelanie z broni palnej z rażącym zaniedbaniem.

Źródło