Candace Owens broni ogiera Megan Thee podczas procesu Tory Laneza

#image_title

Konserwatywna mówczyni Candace Owens staje w obronie Megan Thee Stallion w trakcie procesu Tory’ego Laneza za rzekome zastrzelenie rapera z Houston latem 2020 roku.

W środę (21 grudnia) Candace Owens odniosła się do sytuacji w części swojego podcastu, który udostępniła w mediach społecznościowych. W klipie wywołała kod zakazu donosu i uderzyła Tory’ego Laneza.

„To, co dzieje się z Megan Thee Stallion w jej prawdziwym życiu, a nie tylko w jej występie, jest jedną z najbardziej ohydnych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem” — skomentował Owens. „Fakt, że osoba, która za tym stoi, nie została odwołana, jest dla mnie niesamowity”.

Po przedstawieniu relacji z nocy, w której zastrzelono Megan Thee Stallion, Owens kontynuował: „Teraz wiem, że żyjemy w świecie, w którym przemoc jest naszymi słowami, a milczenie jest przemocą. To jest prawdziwa przemoc. To jest prawdziwa przemoc fizyczna. rodzaj przemocy, jaki możesz sobie wyobrazić między mężczyzną a kobietą. Mówisz o kimś, kto właśnie postrzelił osobę.

Warto przeczytać!  Jack Harlow wybiera się na pustynię na rezydencję w Las Vegas w 2023 roku

– Więc co będzie dalej? – dodała Candace Owens. „Cóż, jest wiele spekulacji, publikowano artykuły, ludzie nie wiedzieli, co się stało, ale powiem ci, co wydarzyło się w Internecie. Megan była wyśmiewana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, szczególnie w czarnej kulturze. Nie mogli uwierzyć, że to sytuacja się wydarzyła, myślą, że to zabawne, że została postrzelona w stopę i musiała przejść operację. Nie widzisz całej grupy ludzi, którzy wzywają Tory Laneza do tej przemocy. Nie.

Owens dodał: „Ta kobieta jest ofiarą. Coś się stało w tym samochodzie. Nie sądzę, żeby postrzeliła się w stopę i zdecydowała się pojechać do szpitala, ale to niesamowite, co się wtedy wydarzyło, z powodu tego, nazwijmy to„ żadnego donosicielstwa kultura.'”

Warto przeczytać!  Ebola – Mi Smo Ebola (strumień albumu)

Podpisała post: „Megan Thee Stallion wiarygodnie oskarżyła Tory Lanez o postrzelenie jej w stopę. Odrzuciła ciche pieniądze i została dźgnięta w plecy przez swoich przyjaciół. Zamiast oblać wsparciem, Megan została wyśmiana. nie wyobrażam sobie, jak by to było być na jej miejscu”.

Tory Lanez obecnie czeka na swój los, czy zostanie uznany za winnego zastrzelenia Megan Thee Stallion, do którego doszło 12 lipca 2020 roku. Po ponad tygodniowych zeznaniach ława przysięgłych rozpoczęła w czwartek (22 grudnia) obrady. Tory Lanez jest oskarżona o zastrzelenie Megan Thee Stallion po kłótni, w której uczestniczyła także jej była asystentka i najlepsza przyjaciółka Kelsey Harris.

Obie kobiety zeznawały podczas procesu. Jednak Harris odwołał swoje poprzednie oświadczenia, w których Tory Lanez był strzelcem. Tory Lanez odmówił stawienia się na trybunach i złożenia zeznań z tamtej nocy. Sprawa polaryzowała społeczność hip-hopową.

Warto przeczytać!  MO XOTIC NAJNOWSZY MC NYC, KTÓRY ZŁAPIE GŁOS

Zobacz Candace Owens w obronie ogiera Megan Thee poniżej

Zobacz 19 raperów, którzy zostali zastrzeleni, gdy byli w centrum uwagi

Źródło