Cardi B. dzieli się łamiącym serce momentem, w którym ona i Offset dowiedzieli się o śmierci Takeoffa

#image_title

Cardi B. podzieliła się szczegółami nocy, kiedy ona i jej mąż dowiedzieli się, że Takeoff został zabity.

Raper z Bronxu mówi, że ona i Offset mieli iść na imprezę Halloweenową Lali, ale nie zrobili tego po tym, jak 4-letnia Kulture zwymiotowała na strój Cardi. Później w nocy Offset odebrał tragiczny telefon.

Podczas występu w The Jason Lee Show Cardi powiedziała:

„Byliśmy w łóżku. Mieliśmy iść na imprezę LaLa w Nowym Jorku, a moja córka zwymiotowała na cały mój kostium” – powiedziała Cardi. „Halloween się skończył, bo było tak dużo wymiotów na kostium, a ja nie mam się w co ubrać”. ona kontynuuje,

„Więc po prostu zasnęliśmy i ni stąd, ni zowąd telefon Offseta wciąż dzwonił, mój telefon wciąż dzwonił. Offset odebrał telefon, a on po prostu powiedział: „Nie!” Krzyczy i krzyczy. Krzyczy w stylu: „Nie! Nie! Nie! Nie!’ Mówi: „TakeOff nie żyje”. Uderzyłem go i powiedziałem: „Nie mów tak!” A potem po prostu krzyczy i rzuca rzeczami, wymiotuje, biega wszędzie. I tak się bałam, tak bardzo płakałam. To było straszne” – relacjonuje Bossip. Cały odcinek zostanie wyemitowany dziś wieczorem (17 stycznia) w Revolt o 22:00 ET.

Warto przeczytać!  Grand Marnier wnosi coś wyjątkowego na święta

33-letni Patrick Clark jest podejrzany o zabicie 28-letniego Takeoffa 1 listopada 2022 roku na kręgielni w Houston. Patrick ma kaucję w wysokości 1 miliona dolarów i ma stawić się w sądzie w marcu.

Nasze serca nadal są z rodziną Migos/QC i bliskimi Takeoffa.

Źródło