Cardi B. przerywa milczenie w sprawie plotek Offset/Saweetie, nowy prawnik Tory Lanez przekonany, że wygra apelację

Gra x 50 centów:

The Game świętował 18. rocznicę wydania drugiego albumu The Documentary i podziękował Snoop Doggowi, Busta Rhymesowi, Dr. Dre, a także okazał miłość 50 Centowi. Gra przyznała, że ​​Fif „pomógł ułożyć puzzle”. Zobacz pełne oświadczenie w naszej aplikacji Hot 97.

Nelly:

Fani Nelly są zaniepokojeni dziwnym zachowaniem rapera podczas występu w Australii. Internauci spekulują, że Nelly była pod wpływem; jedna osoba powiedziała, że ​​wygląda jak jajko. Na filmie oczy Nelly wywracają się do tyłu, a on cały czas się uśmiecha. Spójrz na wideo + jego odpowiedź:

Kardi B:

Cardi B przerwała milczenie w sprawie plotek Offset/Saweetie. Podczas występu w nowym programie Jasona Lee Cardi powiedziała, że ​​milczy, ponieważ i tak dowie się prawdy. Powiedziała:

Warto przeczytać!  Cilo przedstawia się w nowym teledysku „Don't B Bitter / 101”

„Po prostu nie będę zabawiać tych bzdur”. Ponieważ jeśli będę to zabawiać, będzie to trwało coraz dłużej. W końcu wiem, co się dzieje w moim domu”. Sprawdź wywiad:

Tory Lanez:

Głośne błędy obrońcy popełnione w pierwszym procesie o uwolnienie jego klienta.

A$AP Rocky:

A$AP Rocky świętował 10. rocznicę wydania swojego debiutanckiego albumu studyjnego, Long Live A$AP! Opublikował nową oprawę graficzną do „Angels part 2” i złożył hołd założycielowi ASAP Mob, A$AP Yamsowi, ponieważ w tym tygodniu minęło osiem lat, odkąd go tragicznie straciliśmy. Zobaczyć to teraz:

Źródło