Cardi B rozmawia o śmierci podczas startu, plotkach o oszustwie Saweetie i nie tylko z Jasonem Lee

#image_title

Cardi B usiadła z Jasonem Lee na swoim pierwszym właściwym wywiadzie od dłuższego czasu dla nowego programu tego ostatniego z Revolt.

Cały odcinek został wyemitowany dzisiaj na wszystkich platformach streamingowych, zanim wideo będzie dostępne jutro na YouTube. Między innymi Cardi B po raz pierwszy podzieliła się tym, co wydarzyło się kilka minut po tym, jak ona i jej mąż dowiedzieli się o morderstwie Takeoffa w listopadzie.

„Byliśmy w łóżku. Mieliśmy iść na imprezę LaLa w Nowym Jorku, a moja córka zwymiotowała na cały mój kostium” – powiedziała Cardi. „Halloween się skończyło, bo było tak dużo wymiotów na kostium, a ja nie miałam w co się ubrać” – powiedziała Cardi.

„Więc po prostu zasnęliśmy i ni stąd, ni zowąd telefon Offseta wciąż dzwonił, mój telefon wciąż dzwonił. Offset odebrał telefon i powiedział po prostu: „Nie!” Krzyczy i krzyczy. Krzyczy w stylu: „Nie! Nie! Nie! Nie!’ Mówi: „TakeOff nie żyje”. Uderzyłem go i powiedziałem: „Nie mów tak!” A potem po prostu krzyczy i rzuca rzeczami, wymiotuje, biega wszędzie. I tak się bałam, tak bardzo płakałam. To było straszne.

Warto przeczytać!  Foxx (Michael J Foxx) i Sydney Sexton rozpoczynają nową współpracę o nazwie „Come See”

Cardi opowiedziała również o operacji plastycznej, którą wykonała na twarzy, aby wyglądać lepiej, zwłaszcza na nosie. Raperka z Bronxu powiedziała, że ​​najpierw próbowała wypełniaczy, ale nie poszło jej zbyt dobrze, więc musiała przejść operację.

Cardi odniósł się również do plotek o piosence „Messy from Quavo”, w której raper sugeruje, że jego była dziewczyna Saweetie zdradzała z Offsetem. Raperka z „Up” mówi, że zdecydowała się o tym milczeć, ponieważ jest to prywatna sprawa. Posłuchaj odcinka poniżej.

Źródło