Cardi B wychodzi na inflację cen w większości możliwych sposobów Cardi B [Video]

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Prince Williams / ATLPics.Net

Kardi B nadal jest głosem ludu. Jej ostatnia tyrada wideo na temat inflacji to wszystko, a nawet trochę.

Jak zauważono w CNN, mieszkanka Bronxu w Nowym Jorku niedawno poczuła się bardzo zmęczona po ostatnim zakupie w sklepie spożywczym. Wzięła się do mediów społecznościowych, aby dać upust i zaczęło się od tweeta, który wyjaśnił jej frustrację. “Naaaaaa ceny zakupów spożywczych są teraz śmieszne Równie dobrze możesz jeść na zewnątrz!!” napisał Cardi B. Podążyła za drugim postem z kilkoma paragonami, mówiąc: „B***, dlaczego sałata kosztuje 6 dolarów tam, gdzie mieszkam?”

Zgodnie z oczekiwaniami jej opinia spotkała się zarówno z poparciem, jak i krytyką w sieci. Wkrótce nakręciła film wyjaśniający, dlaczego jest tak przerażona rosnącymi cenami żywności. „Pozwól, że coś ci powiem”. Kiedy narzekam na ceny żywności, a wy wszyscy skurwysyny mówicie: „Czy nie jesteście bogaci? Dlaczego narzekasz na to? To tylko pokazuje mi, że kiedy odniesiesz sukces, kiedy masz pieniądze, wkrótce zbankrutujesz, ponieważ nie masz budżetu” – powiedziała.

Warto przeczytać!  „Avatar: The Way of Water” potrzebuje 2 miliardów dolarów w kasie, aby wyjść na zero

Bardi dalej uszczegóławia swoje stanowisko. „Co tydzień dostaję podsumowanie pieniędzy, które są wydawane w moim domu. Więc kiedy zaczynam widzieć, że zakupy spożywcze potrajają się, to jest jak, ay, yo, co się kurwa dzieje? Chcę zobaczyć na własne oczy, na co się kurwa wydaje, a kiedy idę do pieprzonego supermarketu – poszedłem do supermarketu – widzę, że wszystko się potroiło” – ujawniła.

„Ta sałata kosztowała jakieś 2 dolary kilka miesięcy temu, a teraz jest jak cholera 7 dolarów. Oczywiście, że coś powiem! kurwa! Bo jeśli myślę, że to gówno jest szalone, mogę sobie tylko wyobrazić, co myślą ludzie z klasy średniej lub ludzie z dzielnicy. Więc tak, zamierzam coś powiedzieć”.

Warto przeczytać!  Offset wydaje oświadczenie dotyczące śmierci Takeoffa

Możesz obejrzeć tyradę Cardi B w całym klipie poniżej.

Zdjęcie: Bernard Smalls

Źródło