Cash Hollistah koncentruje się na zaangażowaniu społeczności i udostępnianiu muzyki z Kansas

* Uwaga redaktora: Ta historia o Cash Hollistah została napisana i ma zostać opublikowana w listopadzie 2022 r.

W październiku 2022 roku Cash Hollistah udał się do małego miasteczka w Kansan, aby wystąpić na imprezie o nazwie Faith and Blue. Na szczęście tak się składa, że ​​pracuję w tym samym mieście. Nasza dwójka podzieliła to przed jego występem i przedyskutowała, jakie zaangażowanie społeczne zrobił w ciągu ostatnich kilku lat, dowiadując się, co Kansas ma do zaoferowania pod względem muzycznym i co porabia Die Daily.

**Rozmawiałem również z Dillonem Chase podczas tego samego występu. Przeczytaj to tutaj.

Reprezentacja Kansas

Hollistah pochodzi z Salina w Kansas, miasta liczącego ponad 46 000 mieszkańców. Oprócz tego, że jest częścią Die Daily, Hollistah bierze udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych w całym Kansas. Na początek jest członkiem zarządu Kansas Music Hall of Fame. Dołączył do organizacji w 2021 roku po tym, jak skontaktował się z nimi w sprawie pomocy przy wideografii. Po pokazaniu swojego CV jednemu z członków zarządu, chcieli, aby dołączył.

„Dla zarządu tworzymy długą listę nominowanych, którzy występowali w Kansas na profesjonalnym poziomie, albo urodzili się w Kansas, albo mieszkają w Kansas od 20 lat” – powiedział Hollistah. „Stamtąd bierzemy tę listę i przekazujemy ją naszym członkom. Członkowie mogą głosować. Sześć lub siedem najlepszych jest głosowanych, a następnie zarząd może głosować na dwie nagrody. Jedna nazywa się Bill Lee Award i jest przyznawana międzynarodowym i krajowym artystom, którzy potrafią ominąć kolejkę, nie muszą grać przez 20 lat. Potem jest Bob Hapgood, kandydat, który pochodzi z małego miasteczka, tak jak Abilene, gdzie niekoniecznie uzyskaliby kilka głosów w drugą stronę.

Warto przeczytać!  Virginia Beach zapłaci 3 miliony dolarów ugody rodzinie Pharrella Williamsa

Cash Hollistah

Rada nominuje każdego, kto pracuje w branży muzycznej lub z muzyką, na przykład nauczycieli, autorów piosenek, wydawców i innych profesjonalistów związanych z muzyką.

Jako niezbędną umiejętność, Hollistah powiedział, że był zanurzony w muzyce Kansan przez większość swojego życia. Bycie członkiem zarządu otworzyło go na więcej artystów z Kansan i innych profesjonalistów muzycznych.

Na przykład Melissa Etheridge, Janelle Monáe i Martina McBride pochodzą z Kansas.

Hollistah jest również częścią programu Sunflower Music w Kansas, co oznacza, że ​​podróżuje po stanie, aby wygłaszać wykłady na temat różnych artystów i zespołów z Kansan.

Wybiera także odbiorców stypendium imienia jego imienia. Stypendium Cash Hollistah rozpoczęło się od zorganizowania przez Hollistah imprezy poetyckiej o nazwie One Mic. Hollistah powiedział, że celem tego wydarzenia było danie chrześcijańskim poetom platformy do nawiązania kontaktu ze społecznością poza kościołem. W wydarzeniu tym brał udział A. Ward, członek rapowej grupy bojowej Four Horsemen. Hollistah utrzymywał to wydarzenie przez cztery lata, po czym ostatecznie zdecydował się je wycofać. Po ostatnim wydarzeniu kawiarnia, w której gościł One Mic, zaskoczyła Holistaha, tworząc w jego imieniu stypendium dla absolwentów szkół średnich w centralnym Kansan.

Warto przeczytać!  Megan Thee Stallion jako pierwsza czarnoskóra kobieta znalazła się na okładce corocznej listy Forbesa „30 Under 30”

„Każdego roku patrzę na zgłoszenia od uczniów szkół średnich, którzy robią zasadniczo to, co ja, czyli wykorzystują swoją sztukę, aby wpływać na swoje społeczności” – powiedziała Hollistah. „Co roku wybieram jedną. To już nasz piąty rok i wspaniale było robić i widzieć odbiorców oraz to, co robią”.

“Wracam”

Obecnie kolektyw 15 artystów koncentruje się na własnym rzemiośle i projektach, powiedział Hollistah. Separacja dała Cashowi czas na bycie ojcem, skupienie się na swojej społeczności z różnymi organizacjami, których jest częścią, oraz nauczanie hip-hopu i poezji w szkołach. Zespół jest jednak w stałym kontakcie, więc nie oddalają się od siebie.

Jeśli chodzi o własną muzykę, Hollistah powiedział, że nie skończył z wydawaniem własnej muzyki. Ostatnio wydał muzykę w 2017 roku.

„Wziąłem trochę czasu, aby spróbować być bliżej rodziny i robić więcej rzeczy społecznościowych. Nie żebym czuł, że pod tym względem jest lepiej, ale tak, wrócę. W pewnym sensie robię teraz pewne rzeczy. Nagrałem kilka rzeczy.

Zapytałem, czy pojawi się mixtape Die Daily, ponieważ CHH widział ostatnio mixtape’y kilku kolektywów. Hollistah powiedział, że trudno byłoby zorganizować do tego 15 osób.

Cash Hollistah

Ponadczasowe wideo

„Myślę, że ogólnie Kansanie to ludzie, którym się to udaje. Nie ma znaczenia co. Oni to uruchomią. Myślę, że tak samo jest z muzyką” – powiedział o artystach muzycznych z Kansan. „Możemy nie mieć zasobów i narzędzi, jak ktoś z Nowego Jorku, ale znajdujemy sposoby, aby to urzeczywistnić”.

Warto przeczytać!  Menedżer cioci Anny mówi klientowi, żeby „ssał dużego kutasa” Po tym, jak poprosił o brak soli na swoim preclu!

Jednym z przykładów jest teledysk Hollistah do jego singla „goRillaz”. Zanim teledysk został wydany w 2013 roku, Hollistah powiedział, że żaden teledysk nie przetrwał próby czasu. Byli w porządku, ale ich wiek pokazał się z biegiem lat.

„Więc oprócz tworzenia ponadczasowej muzyki, chodziło o stworzenie ponadczasowego wideo. Nie tylko utwór i wideo z klasycznym chrześcijańskim rapem, ale chciałem też taki z Kansas. Chciałem obu tych pasów. Taki był cel. Czuję, że z punktu widzenia Kansas udało mi się.

CHH jest częścią hip-hopu

W muzyce Hollistah koncentruje się na byciu doskonałym w hip-hopie, a nie tylko w chrześcijańskim rapie. Postrzega nasz podgatunek jako część hip-hopu. Uważa, że ​​jego spojrzenie na CHH skłoniło go częściowo do udziału w świeckiej stronie muzyki i wydarzeń.

„Czuję, że to skupienie pozwoliło mi robić to, co nazwałbym, robić rzeczy wielkości Lecrae na małą skalę. Więc rzeczy, które on robi na większą skalę, ja mogłem robić na mniejszą skalę. Byłem w stanie robić programy z Common i Naughty by Nature, a po stronie chrześcijańskiej robiłem rzeczy z Kirkiem Franklinem i KJ-52. To było dobre.

Sprawdź Cash Hollistah i jego muzykę Poniżej:

Źródło