Cecily Strong daje Lizzo i Austinowi Butlerowi wspaniały prezent świąteczny w nowej promocji „SNL”

#image_title

W tym tygodniu Saturday Night Live ma obiecującą grupę gości. Gospodarzem wieczornego show jest aktor Elvisa, Austin Butler, który w tym roku zyskał duże zainteresowanie rolą Elvisa Presleya w jego biografii. Lizzo, która w tym roku wydała swój drugi, doceniony przez krytyków album Special, również ma za sobą wspaniały rok. Właściwie to jej drugi występ w SNL w tym roku. W kwietniu ubiegłego roku Lizzo była zarówno gościem muzycznym, jak i gospodarzem odcinka SNL.

W nowej promocji SNL z tego tygodnia Lizzo i Butler występują obok aktorki SNL, Cecily Strong. Austin przedstawia siebie i Lizzo, z których ten ostatni pyta Stronga: „Widziałaś prezenty, które zostawiliśmy w twoim pokoju, Cecily?”

Zaskoczony Strong odpowiada: „Daliście mi prezent?”, na co Butler odpowiada: „Tak, nic dla nas nie kupiliście?”

Warto przeczytać!  Raper Drama G celuje wysoko w „Gangster Love”

Następnie Strong odpowiada: „Tak, zrobiłem”, a następnie wyciąga mikrofon z wysięgnika poza ekranem. Obaj są podekscytowani otrzymaniem nowego gadżetu.

„Święty Mikołaj przyszedł wcześniej, dziękuję Cecily!” — woła Lizzo.

„Właśnie tego chcieliśmy” — mówi Butler.

Odcinek Austina Butlera i Lizzo w Saturday Night Live zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 17 grudnia, o 23:30 czasu wschodniego w NBC, a transmisje na żywo w Peacock.

Sprawdź powyższą promocję.

Lizzo jest artystką Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.